آموزش وردپرس
خانه / گرجستان / تور گرجستان / تور تفلیس هتل رادیسون بلو 14 اردیبهشت 95
تورگرجستان هتل رادیسون بلو
تورگرجستان هتل رادیسون بلو

تور تفلیس هتل رادیسون بلو 14 اردیبهشت 95

تور تفلیس هتل رادیسون بلو

تور تفلیس گرجستان با اقامت در هتل 5 ستاره رادیسون بلو در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 14 اردیبهشت 95 با پرواز آتا به سمت تفلیس به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 21 اردیبهشت 95 از شهر تفلیس به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: ویزای الکترونیکی گرجستان، بلیط رفت و برگشت با پرواز آتا، 7 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، 1 گشت شهری و با شام، راهنمای فارسی زبان و محلی، بیمه مسافرتی و سیم کارت رایگان می باشد.
قیمت برای هر نفر 3 میلیون و 700 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور گرجستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره تاریخچه گرجستان
تاریخ گرجستان همواره صحنه ی مداوم مبارزه برای بقا در برابر تجاوز همسایگان قدرتمند بوده است. قدرت و نفوذ گرجستان در اواخر قرن ۱۲ و اوایل قرن ۱۳ تحت سلطنت ملکه Tamar به اوج رسید. و حمله ی مغولان این عصر طلایی را به پایان رساند. پادشاه Erekle دوم در اواخر قرن ۱۸ با کاترین کبیر متحد شد اما خاندان سلطنتی در سال ۱۸۰۱ توسط روس ها سرنگون شد. گرجستان از سال ۱۹۱۸ تا زمان حمله ی ارتش سرخ استقلال از دست رفته خود را به دست اورد. اگرچه رهبر روس ها Joseph Stalin خود یک گرجستانی الاصل بود.

تورگرجستان هتل رادیسون بلو
تورگرجستان هتل رادیسون بلو

درباره ی سپید گشت

فعال در آژانس مسافرتی سپید گشت

همچنین ببینید

تورگرجستان هتل رادیسون بلو

تور گرجستان هتل رادیسون بلو 11 خرداد 95

تور گرجستان هتل رادیسون بلو تور تفلیس گرجستان با اقامت در هتل 5 ستاره رادیسون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *