خانه | کشورهای غیر شنگن | تور انگلستان | مختصری در خصوص کشور انگلستان
مختصری در خصوص کشور انگلستان
درباره انگلستان

مختصری در خصوص کشور انگلستان

آب و هوای کشور انگلستان

آب و هوای انگلستان معتدل است و دارای تابستان هایی گرم و مرطوب و زمستان هایی سرد می باشد. به طور کلی در مناطق کوهستانی و سواحل غربی بارندگی از دیگر مناطق بیشتر است. زمستان از اواخر اکتبر شروع می‌شود و تا اوایل مارس ادامه دارد. ساحل شرقی با وزش بادهایی از سیبری معمولا سردتر است. کمبریج، ایالت یورکشایر و نیوکاسل معمولا زیر بار این فشار هستند. سرما و بارش بارف معمولا باعث ایجاد مشکلاتی در حمل و نقل می شود. بارش برف معمولا بی ضرر است اما می تواند حمل و نقل را به طور کل متوقف کند. اما طوفان های شدید بسیار نادر هستند.

درباره انگلستان

درباره انگلستان

در زمستان درجه حرارت تا 5 درجه زیر صفر می رسد. تابستان از ماه مه آغاز می شود و تا اوایل سپتامبر ادامه دارد. جنوب شرقی کشور از دیگر نقاط آفتابی تر است و باران کمتری در این نقاط می بارد. درجه حرارت هوا تا 30 درجه بالای صفر می رسد. جنوب غرب آب و هوای معتدل تری دارد. معمولا بین ماه های مه تا سپتامبر روزها آفتابی است. تعطیلات تابستانی با تعطیل شدن مدارس از اواخر جولای آغاز می شود.

درباره انگلستان

درباره انگلستان

جغرافیای انگلستان

سرزمین اصلی انگلستان حدود یک دوم جزیره بریتانیا را تشکیل می دهد. چند جزیره کوچک دیگر هم در سواحل جنوب وجود دارد. در جنوب مناظر طبیعی زیبایی برای بازدید وجود دارد. زمین های شرق و شمال انگلستان هموار و صاف هستند. ساحل شمالی انگلستان دارای تپه های شنی و مسطح می باشد.

درباره انگلستان

درباره انگلستان

فسیل هایی هم در این نواحی کشف شده اند. در شمال مناظر و چشم اندازها زیباتر هم می‌شود.  رشته کوه‌های ایالت یورک شایر در شمال انگلستان و دریاچه‌ها و جنگل‌ها از این زیبایی‌ها هستند.

درباره انگلستان

درباره انگلستان

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور انگلستان ، تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

شماره تماس سپید گشت 02188808118

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*