خانه | ویزا | ویزای لهستان – راهنمای اخذ آسان ویزای لهستان
ویزای لهستان – راهنمای اخذ آسان ویزای لهستان
لهستان

ویزای لهستان – راهنمای اخذ آسان ویزای لهستان

راهنمای اخذ آسان ویزای لهستان

پاسپورت

برای ورود به لهستان باید پاسپورت شما حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد. اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا می توانند به جای پاسپورت از کارت شناسایی معتبر استفاده کنند. اگر از یکی از کشورهای عضو منطقه‌ی شینگن سفر می‌کنید نیازی به پاسپورت و یا کارت شناسایی نیست. اما در هر صورت توصیه می شود پاسپورت و کارت شناسایی خود را همراه داشته باشید تا در صورت لزوم بتوانید هویت خود را ثابت کنید.
بلغارستان، قبرس، ایرلند، رومانی و انگلستان عضو منطقه‌ی شینگن نیستند، بنابر این اگر از یکی از این کشورها یا به یکی از این کشورها سفر می‌کنید باید پاسپورت و کارت شناسایی همراه داشته باشید.

ویزای لهستان

ویزای لهستان

ویزای لهستان

اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیازی به نشان دادن بلیط برگشت و یا اثبات استطاعت مالیشان ندارند. ملیت هایی که در جدول بالا به آن ها اشاره شده برای 90 روز اقامت نیازی به گرفتن ویزا ندارند. اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا می توانند مدت زمان بیشتری دراین کشور بمانند اما بعد از سه ماه باید حتما ثبت نام کنند. ملیت‌هایی که در جدول بالا اشاره‌ای به آن‌ها نشده، برای گرفتن ویزا باید به سفارت‌خانه مراجعه کنند. ویزای کوتاه مدت ویزای شینگن 90 روز در یک دوره‌ی شش ماهه اعتبار دارد. لهستان عضو منطقه‌ی شینگن است. با ویزای 90 روزه‌ی شینگن می‌توانید از تمام کشورهای عضو منطقه شینگن دیدن کنید، اما نمی‌توانید مدت زمان 90 روزه را تمدید کنید و زمانی که این مدت به پایان برسد باید منطقه‌ی شینگن را ترک کنید.

ویزای لهستان

ویزای لهستان

کسانی که از اتباع کشورهای اروپایی نیستند اگر می‌خواهند بیش از سه ماه در این کشور بمانند باید برای گرفتن ویزای اقامت به سفارت خانه مراجعه کنند. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به سایت www.malopolska.uw.gov.pl مراجعه کنید. مدت زمان گرفتن ویزای لهستان معمولاً بین دو هفته تا یک ماه طول می‌کشد.
هزینه گرفتن ویزا برای کودکان بین 6 تا 12 سال نیم بها می‌باشد.
برای ورود حیوانتان به این کشور، حیوان باید دارای کارت واکسیناسیون باشد.

مشاوره رایگان ویزای لهستان

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور لهستان ، ویزای لهستان ، تور لهستان و تور اروپا با ما تماس بگیرید.

آژانس مسافرتی سپید گشت 02188808118

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*