خانه | ویزا | ویزای فرانسه – راهنمای اخذ آسان ویزای فرانسه
ویزای فرانسه – راهنمای اخذ آسان ویزای فرانسه
فرانسه

ویزای فرانسه – راهنمای اخذ آسان ویزای فرانسه

پاسپورت

تمام ملیت ها باید برای ورورد به فرانسه باید پاسپورتشان سه ماه بیشتر از مدت زمان اقامتشان اعتبار داشته باشد. ساکنان کشورهای عضو اتحادیه اروپا می توانند با همراه داشتن کارت شناسایی معتبر وارد فرانسه شوند. اگر از یکی از کشورهای عضو شنگن به این کشور سفر می کنید ارائه ی کارت شناسایی کافی است. اما همچنان توصیه می شود که پاسبورتتان را همراه داشته باشید. بلغارستان، کرواسی، قبرس، ایرلند و رومانی عضو شینگن نیستند و اگر اتباع یکی از این کشورها هستید باید پاسپورت و یا کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشید. اتباع کشورهای اروپایی نیازی به نشان دادن بلیط برگشت و یا اثبات استطاعت مالیشان ندارند. می توان با همان پاسپورت و ویزای فرانسه به عنوان توریست از موناکو هم دیدن کنید. موناکو عضو اتحادیه اروپا نیست بنابر این اقامت بیشتر در آن قوانین متفاوتی دارد. برای اطلاعات بیشتر باید به کنسولگری فرانسه مراجعه کنید. ملیت هایی که در جدول بالا به آن ها اشاره شده برای طول مدت اقامتشان در فرانسه نیازی به بلیط برگشت، ویزا و یا اثبات استطاعت مالیشان ندارند. ملیت هایی که در جدول اشاره ای به آن ها نشده بهتر است برای دریافت ویزا به سفارت فرانسه مراجعه کنند.

ویزای فرانسه

ویزای فرانسه

ویزای فرانسه

اقامت کوتاه مدت، ویزای شینگن : این ویزا برای 90 روز در یک دوره ی شش ماهه اعتبار دارد. ویزا می تواند یک بار ورود و یا چند بار ورود به داخل منطقه ی شینگن باشد.
اقامت بلند مدت: با این نوع ویزا می توانید بیش از سه ماه در فرانسه زندگی کنید. این ویزا با ویزای شینگن تفاوت دارد.
ترانزیت: با ویزای ترانزیت فقط می توانید در داخل محوطه ی فرودگاه بمانید و اجازه ی ورود به داخل فرانسه را ندارید.
اگر فرانسه مقصد اصلی شما درمنطقه ی شینگن می باشد بایدبرای گرفتن ویزا به سفارت فرانسه در کشور خودتان مراجعه کنید.
فرانسه در سال 1995 به منطقه ی شینگن پیوست.
مدت زمان گزفتن ویزا با توجه به نوع ویزایی که می خواهید بگیرید متفاوت است. معمولا این پروسه 10 تا 20 روز به طول می انجامد.
اگر برای گرفتن ویزا اقدام می کنید باید بتوانید استطاعت مالیتان را ثابت کنید.
اگرمی خواهید مدت زمان بیشتری در فرانسه بمانید قبل از به پایان رسیدن اعتبار ویزایتان باید یک فرم درخواست برای تمدید اعتبار ویزا تهیه کنید.
برای دریافت ویزا هرکس باید به طور جداگانه یک فرم درخواست ویزا پر کند که این شامل افراد زیر 18 سال هم می شود.
اتباع کشور های عضو اتحادیه اروپا می توانند با داشتن کارت واکسیناسیون حیوانات خود را وارد این کشور کنند.

ویزای فرانسه

ویزای فرانسه

مشاوره رایگان ویزای فرانسه

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور فرانسه، ویزای فرانسه، تور فرانسه و تور اروپا با ما تماس بگیرید.
 

 

شماره تماس سپید گشت 02188808118

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*