خانه | ویزا | ویزای انگلستان | راهنمای اخذ آسان ویزای انگلستان
ویزای انگلستان | راهنمای اخذ آسان ویزای انگلستان
انگلستان

ویزای انگلستان | راهنمای اخذ آسان ویزای انگلستان

راهنمای اخذ آسان ویزای انگلستان

پاسپورت

برای ورود به انگلستان باید دارای پاسبورت معتبر برای طول مدت اقامتتان باشید. اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا می توانند با کارت شناسایی معتبر هم وارد انگلستان شوند فقط باید اثبات کنند که از اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند.( می توانند با یک پاسبورت و یا کارت شناسایی ملی هویت خود را ثابت کنند)
اتباع کشورهای اروپایی نیازی به نشان دادن بلیط بازگشت و یا اثبات استطاعت مالی برای طول مدت اقامتشان ندارند. برای سفر بین بریتانیا و ایرلند نیازی به پاسبورت نیست.( همراه داشتن یه مدرک شناسایی مثل گواهینامه کافی است) مسافرانی که از انگلستان برای رفتن به ایرلند عبور می کنند بهتر است بلیط برگشتشان همراهشان باشد.

ویزای انگلستان

ویزای انگلستان

ویزای انگلستان

ملیت هایی که نیازی به ویزا ندارند بهتر است بلیط برگشتشان همراهشان باشد.
ملیت هایی که در جدول بالا اشاره به آن ها نشده برای گرفتن ویزا باید به سفارت انگلستان مراجعه کنند.
مدت زمان اعتبار ویزای گردشگری 6 ماه و ویزای اقامت بلند مدت تا 10 سال می باشد.
ویزای ترانزیت به شما اجازه می دهد تا در فرودگاه انگلستان پروازتان را عوض کنید. اما نباید فرودگاه را ترک کنید و باید ظرف مدت 24 ساعت فرودگاه را ترک کنید. با ویزای ترانزیت گردشگری ی توانید 48 ساعت در انگلستان بمانید. در هر دو صورت باید ثایت کنید که مقصد شما کشور دیگری است و در حال گذر از انگلستان هستید.
در برخی از کشورها می توانید برای دریافت ویزا به صورت آنلاین اقدام کنید.برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت دولت انگلستان مراجعه کنید.www.gov.uk/visas-immigration
انگلستان عضو ویزای شینگن نمی باشد.

ویزای انگلستان

ویزای انگلستان

مدت زمان انجام پروسه ی گرفتن ویزا بستگی به ملیت و کشوری که درآن زندگی می کنید دارد. اما این پروسه حداقل سه هفته طول می کشد.
اگر می خواهید برای گرفتن ویزای انگلستان اقدام کنید باید از نظر مالی تامین باشید و بتوانید استطاعت مالی خود را به اثبات برسانید.
اگراز اتباع کشورهای اشاره شده در جدول بالا هستید و می خواهید حیوانات خود را وارد انگلستان کنید، حیوان شما باید دارای گذرنامه و کارت واکسیناسیون و کارت سلامت باشد.

مشاوره رایگان ویزای انگلستان

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور ویزای انگلستان ، تور انگلستان و تور اروپا با ما تماس بگیرید.

 

شماره تماس سپید گشت 02188808118

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*