خانه | هتل‌ها | هتل دیتر بلغارستان + عکس و امکانات هتل دیتر
هتل دیتر بلغارستان + عکس و امکانات هتل دیتر

هتل دیتر بلغارستان + عکس و امکانات هتل دیتر

هتل دیتر بلغارستان

اگر به دنبال یک محل اقامت عالی در این شهر هستید بدون شک این هتل یک انتخاب عالی می باشد. کلیسای Sveti Sedmochislenitsi و موزه ی Peyo Yavorov در نزدیکی این هتل می باشند. اتاق های هتل مجهز به سیستم تهویه، سیستم گرمایشی و دارای امکانات مدرن رفاهی هستند. گردشگران می توانند در طول اقامتشان در این هتل از تمام امکانات رفاهی و تفریحی هتل استفاده کنند و اقامت خوشی را در این هتل داشته باشند.

برای رزرو هتل دیتر بلغارستان ، ویزای بلغارستان ، تور بلغارستان ، تور اروپا و دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا با تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

سپید گشت 02188808118

هتل دیتر بلغارستان

هتل دیتر بلغارستان

امکانات هتل: رستوران، پارکینگ، رختشورخانه، بار، اینترنت بی سیم ، سالن کتفرانس، ترانسفر فرودگاهی، مرکز تجاری، دربان، روزنامه، کرایه اتومبیل، پرستار بچه، گشت شهری

امکانات تفریحی: باغ

هتل دیتر بلغارستان

هتل دیتر بلغارستان

برای مشاهده سایر هتل های بلغارستان و هتل های سه ستاره بلغارستان کلیک بفرمایید.

راهنمای سفر به صوفیه

پرواز های صوفیه : خطوط هوایی که از انگلستان به صوفیه سفر می کنند عبارتن از خط هوایی بریتانیا، خط هوایی بلغارستان ، EayJet و Wizz
زمان پرواز: زمان پرواز لندن تا صوفیه سه ساعت و پانزده دقیقه است. زمان پرواز نیویورک تا صوفیه ۱۰ ساعت و لس آنجلس تا صوفیه پانزده ساعت است. زمان پرواز تورنتو تا صوفیه ۱۰ ساعت و سیدنی تا صوفیه ۲۰ ساعت است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*