خانه | هتل‌ها | هتل بیوتی آپارتمنت بلغارستان + عکس و امکانات هتل بیوتی آپارتمنت
هتل بیوتی آپارتمنت بلغارستان + عکس و امکانات هتل بیوتی آپارتمنت
هتل بیوتی آپارتمنت بلغارستان

هتل بیوتی آپارتمنت بلغارستان + عکس و امکانات هتل بیوتی آپارتمنت

هتل بیوتی آپارتمنت بلغارستان

Beauty Apartment در Izgrev واقع شده و یک محل اقامت عالی در صوفیه می باشد. اقامت در آن دسترسی به نقاط دیدنی شهر را آسان می کند. هتل دارای سرویس اینترنت بی سیم و دیگر امکانات مدرن رفاهی می باشد. اتاق های هتل دارای امکانات رفاهی هستند.در اتاق ها تلفن، تلویزیون و ماهواره هم وجود دارد. میهمانان هتل می توانند از امکانات تفریحی هتل هم استفاده کنند و اقات خوشی را در این هتل داشته باشند.

برای رزرو هتل بیوتی آپارتمنت بلغارستان ، ویزای بلغارستان ، تور بلغارستان ، تور اروپا و دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا با تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

سپید گشت 02188808118

هتل بیوتی آپارتمنت بلغارستان

هتل بیوتی آپارتمنت بلغارستان

امکانات هتل: بار، سوئیت خانوادگی، پارکینگ

تاریخچه بلغارستان

در خصوص تاریخچه بلغارستان گفتنی بسیار است. بلغارستان یکی از قدیمی ترین ایالات اروپا محسوب می شود و قدمت آن به سال ۶۸۱ قبل از میلاد بر می گردد و بیشتر جمعیت آن از جنوب دانوب و اطراف آن می باشند. قلمرو بلغارستان در مقدونیه توسط صرب ها مورد حمله قرار گرفت. آن ها تسلطی کوتاه مدت در این منطقه داشتند و در سال ۱۳۵۰ ترک های عثمانی وارد این سرزمین شدند و برای مدت ۴۰ سال این کشور تحت تسلط امپراطوری عثمانی بود. بعد از قیام ۱۸۷۶ نیروهای داوطلب بلغار با پشتیبانی روسیه ترک ها را شکست دادند و یک دولت مستقل ایجاد کردند. تا زمان جنگ جهانی اول فردیناند یکی از شخصیت های مهم در سیاست بلغارستان محسوب می شد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*