خانه | اطلاعات کشورها | مراکز خرید | 4 مرکز خرید میلان ایتالیا که حتماً باید ببینید
4 مرکز خرید میلان ایتالیا که حتماً باید ببینید
مراکز خرید میلان

4 مرکز خرید میلان ایتالیا که حتماً باید ببینید

میلان از جمله شهرهای مطرح جهان است که هر ساله بزرگترین فستیوال‌‌های مد و لباس در آن برگزار می‌ شود. در ایتالیا بزرگترین برندها فعالیت دارند و پایتخت مد آن‌ها میلان ایتالیا می باشد. در میلان مراکز خرید متعددی وجود داردکه هر ساله بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب می‌ کند. ما در این مقاله می خواهیم به برخی از این مراکز خرید و مناطق تجاری میلان اشاره کنیم.

1. مرکز خرید کواد ریتالرو دورو

از بهترین و معروف ترین مراکز خرید میلان می باشد که در قلب این شهر قرار گرفته است. شما در این مجتمع تجاری هر چیزی را می توانید با ارزان ترین قیمت تهیه کنید. خرید کواد ریتالرو دورو بهترین منطقه ای است که هم امکان تفریح را برای شما فراهم می کند و امکان خرید. این منطقه به مستطیل طلایی میلان مشهور است و بیشتر برندهای مطرح جهان در این منطقه شعبه دارند.

مرکز خرید کواد ریتالرو دورو
1- مرکز خرید کواد ریتالرو دورو

2. گالری ویترو امانوئل

نام این بازار به افتخار ویکتور امانوئل دوم نخستین پادشاه ایتالیا نام گزاری شده است. طراحی آن در سال 1861  به وسلیله ی ژوزپه منگونی، یکی از مطرح ترین هنرمندان جهان انجام شد و در سال های 1865 تا 1877 به طور کامل ساخته شده است. گالری ویترو امانوئل یکی از قدیمی ترین بناهای جهان می باشد. گالریا بین کلیسای جامع ایل و اپرای اسکلا واقع شده است. سقف این بازار از شیشه و چون ساخته شده است و کف این بازار را موزائیک های کوچک رنگی تزئین کرده اند. در این بازار برندهای مطرحی همچون لویی، ویوشن، پرادا، گوچی و فندی دارای فروشگاه هایی هستند. اگر به دنبال یک خرید ارزان و راحت هستید حتما از گالری ویترو امانوئل بازدید کنید.

گالری ویترو امانوئل
2- گالری ویترو امانوئل

3. مرکز خرید بونولا میلان

بونولا میلان یکی از بهترین و بزرگترین مرکز خرید این کشور می باشد که در شمال غربی میلان قرار گرفته است. در این مرکز خرید دو فروشگاه و یک هایپر مارکت قرار گرفته است که انواع و اقسام کالاها را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت عرضه می کند. رستوران های ایتالیایی نیز در این محل قرار دارد که بهترین و تازه ترین غذاها را برای مصرف کنندگان تولید می کنند. اگر به دنبال یک خرید فوق العاده هستید حتما از مرکز خرید بونولا میلان بازدید کنید.

مرکز خرید بونولا میلان
3. مرکز خرید بونولا میلان

4. مرکز خرید لاریناسنت میلان

لاریناسنت یکی از فوق العاده ترین مرکز خریدهای جهان است که هر کالایی در آن عرضه می شود. این مرکز خرید نزدیک گالری ویترو امانوئل و پیازا دل واقع شده است. در لاریناسنت هر کالایی را می توانید با ارزان ترین قیمت تهیه کنید. اگر به دنبال یک خرید آرام و بی دردسر هستید حتما از لاریناسنت بازدید کنید.

لاریناسنت میلان

4. لاریناسنت میلان

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*