خانه | اطلاعات کشورها | مراکز خرید | مراکز خرید فرانسه
مراکز خرید فرانسه
مراکز خرید پاریس

مراکز خرید فرانسه

پاریس از جمله شهرهای بزرگ جهان است که بسیاری از برندهای معتبر دنیای مد در آن جمع شده است. هر ساله در پاریس فستیوالهای بزرگ مد و لباس برگزار میشود که علاقهمندان به این زمینه را دور هم جمع میکند. در پاریس محلههای تجاری بسیار مهمی وجود دارد که بزرگترین مراکز خرید فرانسه و یا حتی اروپا در آن قرار گرفته است. ما در این مقاله به مهمترین مراکز خرید پاریس فرانسه اشاره میکنیم.

مرکز خرید شانزلیزه فرانسه

بزرگترین مراکز خرید پاریس در این خیابان وجود دارد. خیابان شانزلیزه، مشهورترین خیابان جهان میباشد. در این خیابان هر چیزی را میتوانید پیدا کنید. تمام برندهای معروف در این خیابان شعبهای دارند از جمله ی آنها میتوان: لویی ویتون، شنل، کارتیه، زارا، گپ و بنتون نام برد. بزرگترین فروشگاه آدیداس جهان نیز در این خیابان قرار گرفته است. بهترین لوازم آرایشی نیز در فروشگاه سفورا، مشهورترین برند فرانسوی قرار دارند و میتوانید ارزان خرید کنید.اگر به دنبال یک خرید فوق العاده هستید، خیابان شانزلیزه پاریس اولین پیشنهاد ماست.

خیابان شانزلیزه
خیابان شانزلیزه فرانسه

مرکز خرید لادفانس فرانسه

محله لادفانس تجاریترین و بزرگترین منطقهی اروپاست که در حومه غربی پاریس و در امتداد محور شانزریزه قرار گرفته است. این منطقه به نیویورک پاریس شهرت دارد. مرکز خرید کواتر تمپس و چهار فصل که از مهمترین مراکز خرید پاریس میباشند در این منطقه قرار گرفته است. بسیاری از برندهای مطرح جهان از جمله: زارا، گپ، مانگو و لیوایز تا گس، سواچ، فسیل، لاگوست، لوازم آرایشی ایو‌روشه و حتی کیف و کمربند‌های لنسل در این منطقه قرار گرفته اند. این منطقه فقط برای تجارت و خرید نیست. اگر به دنبال تفریح هستید میتوانید از دو فروشگاه بزرگ مک دونالد و استارباکس بازدید کنید که فوقالعاده جذاب میتوانند باشند. با قطار RER از مرکز پاریس فرانسه میتوانید به راحتی به این محله سفر کنید.

محله لادفانس
محله لادفانس فرانسه

محله مون پارناس فرانسه

این محله در ساحل چپ رود سن قرار گرفته است.  ایستگاه بزرگ متروی مون پارناس و همچنین برج بزرگ مون پارناس که یکی از بزرگترین آسمان خراشهای اروپاست در این محله قرار گرفته است. استودیوهای موسیقی و همچنین کافههای فراوانی که در این محله از پاریس قرار گرفته است، به مون پارناس زینت بخشیده است. در مرکز خرید مون پارناس هر چیزی را میتوانید به ارزانترین قیمت تهیه کنید.

مونت پارناس
مونت پارناس

مرکز خرید فرانسه – خیابان رِن

خیابان رن در پاریس میباشد که بلوار سن ژرمن را به مون پارناس وصل کرده است. در این خیابان انواع و اقسام وسایل و لباس به ارزانترین قیمت یافت میشود. دو برند مطرح اچ ان ام و زارا در این خیابان نیز شعبه دارند و بسیاری از کفش فروشیهای مطرح نیز در رن میباشند. اگر به دنبال یک خرید فوقالعاده ارزان و با کیفیت هستید، حتما از رن پاریس فرانسه بازدید کنید.

خیابان رن فرانسه
خیابان رن فرانسه

گالری لافایت فرانسه

گالری لافایت یکی از لوکسترین و مدرنترین فروشگاه پاریس که سه ساختمان اصلی دارد و از قدیمیترین فروشگاه های اروپا به حساب میآید. در این فروشگاه میتوانید مدرنترین و البته گرانترین اجناس را پیدا کنید. اگر به گالری لافایت پاریس سر زدید، حتما پیشنهاد میکنیم از قهوههای معروف آن امتجان کنید.

گالری لافایت فرانسه
گالری لافایت فرانسه

 

صفحه اصلی

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*