خانه | اطلاعات کشورها | مطالب خواندنی | سفر به صوفیه بلغارستان
سفر به صوفیه بلغارستان
راهنمای سفر به صوفیه

سفر به صوفیه بلغارستان

سفر به صوفیه بلغارستان

صوفیه، پایتخت بلغارستان، شهری است که آینده ای درخشان دارد. این شهر از شمال توسط کوه های بالکان و از جنوب توسط کوه های Vitosha محاصره شده است. صوفیه در سرزمینی مسطح است که 55 متر بالاتر از سطح دریا می باشد و در غرب بلغارستان واقع شده است. شگفتی‌های طبیعی این شهر آن را به یک مکان عالی برای گردشگری ایجاد کرده است.

سفر به صوفیه بلغارستان

سفر به صوفیه بلغارستان

این شهر نسبت به دیگر شهرهای بزرگ اروپای شرقی جاذبه های بیشتری دارد. بیشتر جاذبه های گردشگری صوفیه از قبیل ساختمان ها و کلیسا ها و ساجد دارای معماری نئو استالینیستی می‌باشند. کلیسای Boyana که در کوهستان ویتوشا واقه شده یکی از مکان‌هایی است که هنگام سفر به این شهر حتما باید از آن دیدن کنید. در زبان بلغاری هنوز از الفبای سیریلیک استفاده می‌شود. این برخلاف میل گردشگران است که می‌خواهند به زبان انگلیسی صحبت کنند. زبان انگلیسی در این به جز در رستوران‌ها، هتل‌ها و فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. در این شهر می توان با 20 دقیقه پیاده روی از بیشتر نقاط شهر دیدن کرد.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور بلغارستان ، تور بلغارستان و تور اروپا با ما تماس بگیرید.

آژانس مسافرتی سپید گشت 02188808118

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*