خانه | اطلاعات کشورها | درباره کشورها | راهنمای سفر به سوئیس
راهنمای سفر به سوئیس
راهنمای سفر به سوئیس

راهنمای سفر به سوئیس

راهنمای سفر به سوئیس

سوئیس با شهرهای بزرگ و مناظر زیبای طبیعی و آب و هوایی عالی یک مقصد گردشگری و توریستی با ماجراجویی های فراوان می باشد.کوهستان آلپ از زیبایی های طبیعی بی نظیر این کشور ایت و عکس هاس مختلف آن در صفحات کتاب های مختلف آمده است. این کوهستان برای اسکی، و پیاده روی یک مقصد عالی است. قله های بلند پوشیده از برف این کوهستان با پس زمینه ی آبی آسمان یکی از مناظر دیدنی در فصل تابستان است.برن، پایتخت باستانی این کشور هم دارای نقاط تفریحی گردشگری و همچنین امکانات تفریحی برای گذراندن اوقات فراغت می باشد. اپرا، تئاتر هایی در سطح جهانی و بار ها و کلاب های شبانه از تفریخات این شهر می باشد.

راهنمای سفر به سوئیس

راهنمای سفر به سوئیس

این کشور دارای فرهنگی غنی می باشد و در زمینه هنر معاصر دارای بیش از 40 موزه و گالری هنری است. شهر برن در طول سال برای چندین روز و در طول برگزاری فستیوال Montreux Jazz مرکز نوجه علاقه مندان به Jazz می شود.این کشور کوچک و کوهستانی مشهور به داشتن کیفیت بالایی از استانداردهای زندگی می باشد. هنگام سفر به این کشور حتما پنیر های تند و شکلات های خوشمزه آن را دیدن کنید و از ساعت های لوکسی که در این جا به فروش می رسد دیدن کنید.

راهنمای سفر به سوئیس

راهنمای سفر به سوئیس

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور سوئیس و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

شماره تماس سپید گشت 02188808118

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*