خانه | کشورهای غیر شنگن | تور انگلستان | راهنمای سفر به انگلستان
راهنمای سفر به انگلستان
راهنمای سفر به انگلستان

راهنمای سفر به انگلستان

راهنمای سفر به انگلستان

انگلستان دارای شهر ها و فرهنگ ها و مناظر زیبایی زیبا و مختلفی می باشد و گذراندن هر تعطیلات در انگلستان تجربه ای جدید خواهد بود.اما اگر می خواهید به کشوری با آب و هوایی قابل اعتماد سفر کنید انگلستان ، با سنت هایی قدیمی اش و مردمانی که عاشق چای هستند، انتخاب مناسبی نیست.در بین شهر های انگلستان، لندن با شهرت جهانی که دارد چندان نیازی به معرفی ندارد. اما برخی از کلان شهر های انگلستان با قدمت تاریخی که دارند توجه بیشتری را جلب می کنند. شهر هایی مثل بیرمنگاه، لیورپول و منچستر نقش قابل توجهی در صنعت موسیقی دارند. آکسفورد و کمبریج با معماری قرون وسطی و قدمت تاریخی نقش مهمی در تحصیل و یادگیری دارند.ترکیب عجیب سنت و مدرنیته در انگلستان می توانید کمی سردرگمی ایجاد کند. به هنگام بازدید از انگلستان متوجه خواهید شد که فرهنگ و ارزش های لیبرال ها تنوع بسیاری دارد.

راهنمای سفر به انگلستان

راهنمای سفر به انگلستان

از نظر منابع طبیعی هم این کشور تنوع بسیاری دارد. از زمین های کشاورزی و ناهموار یورکشایر گرفته تا سواحل زیبا و رودخانه های خروشان تا تپه های و روستاهای Cotswolds. عجیب نیست که انگلستان یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری درجهان است.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور انگلستان ، تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

 

شماره تماس سپید گشت 02188808118

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*