خانه | کشورهای غیر شنگن | تور گرجستان | تور گرجستان هتل رادیسون بلو 29 تیر 95
تور گرجستان هتل رادیسون بلو 29 تیر 95
تورگرجستان هتل رادیسون بلو

تور گرجستان هتل رادیسون بلو 29 تیر 95

تور گرجستان هتل رادیسون بلو

تور تفلیس گرجستان با اقامت در هتل 5 ستاره رادیسون بلو در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 26 تیر  95 با پرواز گرجستان به سمت تفلیس به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 3 مرداد 95 از شهر تفلیس به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می‌شود.
این تور شامل خدماتی همچون: ویزای الکترونیکی گرجستان، بلیط رفت و برگشت با پرواز گرجستان ایر، 7 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، 1 گشت شهری و با شام، راهنمای فارسی زبان و محلی، بیمه مسافرتی و سیم کارت رایگان می‌باشد.
قیمت برای هر نفر 3 میلیون و 160 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور گرجستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

سپید گشت 02188808118

درباره تاریخچه گرجستان
تاریخ گرجستان همواره صحنه ی مداوم مبارزه برای بقا در برابر تجاوز همسایگان قدرتمند بوده است. قدرت و نفوذ گرجستان در اواخر قرن ۱۲ و اوایل قرن ۱۳ تحت سلطنت ملکه Tamar به اوج رسید. و حمله ی مغولان این عصر طلایی را به پایان رساند. پادشاه Erekle دوم در اواخر قرن ۱۸ با کاترین کبیر متحد شد اما خاندان سلطنتی در سال ۱۸۰۱ توسط روس ها سرنگون شد. گرجستان از سال ۱۹۱۸ تا زمان حمله ی ارتش سرخ استقلال از دست رفته خود را به دست اورد. اگرچه رهبر روس ها Joseph Stalin خود یک گرجستانی الاصل بود.

تورگرجستان هتل رادیسون بلو

تورگرجستان هتل رادیسون بلو

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*