خانه | کشورهای شینگن | تور فرانسه | تور پاریس فرانسه 5 تیر ۹۴
تور پاریس فرانسه 5 تیر ۹۴
تور پاریس فرانسه

تور پاریس فرانسه 5 تیر ۹۴

تور پاریس فرانسه

تور پاریس فرانسه اقامت در هتل ۴ و 5 ستاره در نظر گرفته شده است.این تور با پرواز ایران ایر به سمت پاریس به صورت مستقیم بوده و از شهر پاریس به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر،9 شب اقامت در هتل 4 و 5 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و ویزای شینگن می باشد، مدارک جهت ثبت نام در تور: گواهی اشتغال به کار یا سند مالکیت، پرینت بانکی، سند مالکیت
قیمت به اعضای هر نفر 7 میلیون و 9۹۰ هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور فرانسه و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

 

شماره تماس سپید گشت 02188808118


درباره سفر به فرانسه
اگر تمام تعطیلات زندگیتان را هم به فرانسه سفر کنید هرگز احساس خستگی نخواهید کرد. فرانسه با جاذبه های فراوان تاریخی و فرهنگی، رکورد دار تعداد گردشگر در بین کشورهای جهان است.
پاریس، پایتخت فرانسه، شهر بسیار زیبایی است اما بخش عمده ای از زیبایی فرانسه به واسطه جاذبه های طبیعی آن از قبیل؛ شن های سفید سواحل، کوه های با عظمت و نواحی ییلاقی زیبا است. خاک فرانسه خواستگاه رویا پردازان و باده نوشان، انقلابیون و هنرمندان و حتی آشپزان است.
ضمن سفر به فرانسه ، تور فرانسه و تور اروپا گزینه های زیادی پیش رو خواهید داشت؛ می توانید در سواحل زیبای ” کوته دازور” آفتاب بگیرید، در مراتع سرسبز “گرین ولی” استراحت کنید و یا از مناظر بی نظیر ارتفاعات “آلپ” لذت ببرید. همچنین می توانید در مزارع خوشبوی سنبل شهر “لوبرون” قدم بزنید و ناهار را در رستوران های شهر “لیون” میل نمایید. از بقایای شهرها و قلعه های باستانی دیدن نمایید و به صخره های مرتفع زیبا صعود کنید. کلان شهرهای فرانسه و نواحی ساحلی و ییلاقی هریک به تنهایی جذابیت های خاص خود را دارند و هنگامی که در کنار هم قرار می گیرند فرانسه را به مقصدی بی بدیل برای گردشگری تبدیل می نمایند.

تور پاریس فرانسه

تور پاریس فرانسه

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*