خانه | تور ترکیبی | تور ویژه نوروز صربستان بلغارستان
تور ویژه نوروز صربستان بلغارستان
تور نوروز صربستان بلغارستان

تور ویژه نوروز صربستان بلغارستان

تور ویژه نوروز صربستان بلغارستان

تور بلگراد هتل کراون پلازا و تور صوفیه  هتل ریلا ویژه عید نوروز با اقامت در این هتل های 4 ستاره در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 27 اسفند 94 با پرواز قشم ایر به سمت صوفیا به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 5 فروردین 95 به سمت تهران به صورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم ایر، 7 شب اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، 1 گشت شهری( خرید در هر کشور)، بلیط داخلی، بیمه، راهنمای فارسی زبان و یک سیم کارت برای هر اتاق می باشد.
قیمت برای هر نفر 4 میلیون و 780 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور بلغارستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

سپید گشت 02188808118

درباره تاریخچه بلغارستان
در خصوص تاریخچه بلغارستان گفتنی بسیار است. بلغارستان یکی از قدیمی ترین ایالات اروپا محسوب می شود و قدمت آن به سال ۶۸۱ قبل از میلاد بر می گردد و بیشتر جمعیت آن از جنوب دانوب و اطراف آن می باشند. قلمرو بلغارستان در مقدونیه توسط صرب ها مورد حمله قرار گرفت. آن ها تسلطی کوتاه مدت در این منطقه داشتند و در سال ۱۳۵۰ ترک های عثمانی وارد این سرزمین شدند و برای مدت ۴۰ سال این کشور تحت تسلط امپراطوری عثمانی بود. بعد از قیام ۱۸۷۶ نیروهای داوطلب بلغار با پشتیبانی روسیه ترک ها را شکست دادند و یک دولت مستقل ایجاد کردند. تا زمان جنگ جهانی اول فردیناند یکی از شخصیت های مهم در سیاست بلغارستان محسوب می شد.

صوفیه، پایتخت بلغارستان، شهری است که آینده ای درخشان دارد. این شهر از شمال توسط کوه های بالکان و از جنوب توسط کوه های Vitosha محاصره شده است. صوفیه در سرزمینی مسطح است که ۵۵ متر بالاتر از سطح دریا می باشد و در غرب بلغارستان واقع شده است. شگفتی های طبیعی این شهر آن را به یک مکان عالی برای گردشگری ایجاد کرده است.

تور نوروز صربستان بلغارستان

تور نوروز صربستان بلغارستان

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*