خانه | کشورهای شینگن | تور یونان | تور ویژه نوروز آتن هتل تیتانیا 5 فروردین 95
تور ویژه نوروز آتن هتل تیتانیا 5 فروردین 95
تور نوروز یونان هتل تیتانیا

تور ویژه نوروز آتن هتل تیتانیا 5 فروردین 95

تور ویژه نوروز آتن هتل تیتانیا

تور آتن هتل تیتانیا با اقامت در این هتل ۴ ستاره در نظر گرفته شده است. این تور با پرواز ایجن در تاریخ 5 فروردین ماه 95 از تهران به سمت آتن به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 11 فروردین 95 از شهر آتن به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایجن، ویزا، ورودی سفارت، بیمه مسافرتی، گشت نیمروزی با راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر 6 میلیون 495 هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور یونان ، تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

 

شماره تماس سپید گشت 02188808118


درباره آب و هوا و جغرافیای یونان
آب و هوای یونان دارای آب و هوای گرم مدیترانه ای است. روزهای گرم و خشک تابستان معمولا با نسیم خنک عصرگاهی به پایان می رسد.( به ویژه در شمال کشور، مناطق ساحلی و جزایر) . درجه حرارت آتن در تابستان و در ماه جولای معمولا تا ۴۰ درجه سانتی گراد می رسد. زمستان جنوب کشور آب و هوای معتدلی دارد و مناطق کوهستانی معمولا سردتر است. در مناطق کوهستانی درجه حرارت به زیر صفر می رسد و معمولا با بارش برف همراه است. نوامبر تا مارس فصل بارش باران است. آب دریا بین ماه های ژوئن تا سپتامبر گرم و برای شنا کردن مناسب است. هتل های ساحلی معمولا از عید پاک تا اواخر اکتبر باز هستند و دارای امکانات ورزش های آبی می باشند.

تور نوروز یونان هتل تیتانیا

تور نوروز یونان هتل تیتانیا

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*