خانه | کشورهای غیر شنگن | تور بلغارستان | تور وارنا هتل دابل تری
تور وارنا هتل دابل تری
تور وارنا هتل دابل تری

تور وارنا هتل دابل تری

تور وارنا هتل دابل تری

تور وارنا بلغارستان در سرزمین ماسه های طلایی (گلدن سندز) اقامت در هتل 4 ستاره لوکس دابل تری در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 10 تیر 95 با پرواز معرلج به سمت وارنا به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 17 تیر 95 از شهر وارنا به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود. عکس و امکانات هتل دابل تری بای هیلتون بلغارستان
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز معراج ،7 شب اقامت در هتل 5 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، ویزا، بیمه، سیم کارت رایگان و 1 گشت شهری و خرید با ناهار می باشد.
قیمت برای هر نفر 3 میلیون و 205 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره بلغارستان ، ویزای بلغارستان ، تور بلغارستان ، تور اروپا و دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا با تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

 

شماره تماس سپید گشت 02188808118


درباره هتل دابل تری بای هیلتون بلغارستان
Doubletree by Hilton در Golden Sands واقع شده است و یک مکان اقامت عالی و همچنین یک مکان عالی برای استراحت بعد از یک روز شلوغ می باشد. بسیاری از نقاط دیدنی شهر در نزدیکی هتل هستند و به راحتی از این هتل قابل دسترسی می باشند. بهترین امکانات و خدمات مدرن رفاهی در این هتل در اختیار میهمانان قرار می گیرد. اتاق های هتل مجهز به سیستم تهویه و دارای بالکن هستند. در اتاق ها یک بار کوچک وجود دارد. میهمانان هتل می توانند از تمام امکانات تفریحی هتل استفاده کنند.

تور وارنا هتل دابل تری

تور وارنا هتل دابل تری

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*