خانه | کشورهای غیر شنگن | تور بلغارستان | تور وارنا بلغارستان هتل پرلا 24 تیر 95
تور وارنا بلغارستان هتل پرلا 24 تیر 95
تور وارنا بلغارستان هتل پرلا

تور وارنا بلغارستان هتل پرلا 24 تیر 95

تور وارنا بلغارستان هتل پرلا

تور بلغارستان اقامت در هتل 3 ستاره پرلا در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 24 تیر 95 با پرواز معراج به سمت وارنا به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 31 تیر 95 از شهر وارنا به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز معراج ،7 شب اقامت در هتل 3 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی و یک گشت شهری و خرید با نهار می باشد.
قیمت برای هر نفر 1 میلیون و 990 هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور بلغارستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

 

شماره تماس سپید گشت 02188808118


درباره تاریخچه بلغارستان
در خصوص تاریخچه بلغارستان گفتنی بسیار است. بلغارستان یکی از قدیمی ترین ایالات اروپا محسوب می شود و قدمت آن به سال ۶۸۱ قبل از میلاد بر می گردد و بیشتر جمعیت آن از جنوب دانوب و اطراف آن می باشند. قلمرو بلغارستان در مقدونیه توسط صرب ها مورد حمله قرار گرفت. آن ها تسلطی کوتاه مدت در این منطقه داشتند و در سال ۱۳۵۰ ترک های عثمانی وارد این سرزمین شدند و برای مدت ۴۰ سال این کشور تحت تسلط امپراطوری عثمانی بود. بعد از قیام ۱۸۷۶ نیروهای داوطلب بلغار با پشتیبانی روسیه ترک ها را شکست دادند و یک دولت مستقل ایجاد کردند. تا زمان جنگ جهانی اول فردیناند یکی از شخصیت های مهم در سیاست بلغارستان محسوب می شد.
تور وارنا بلغارستان هتل پرلا

تور وارنا بلغارستان هتل پرلا

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*