خانه | کشورهای غیر شنگن | تور بلغارستان | تور وارنا بلغارستان هتل هلیوس 7 مرداد 95
تور وارنا بلغارستان هتل هلیوس 7 مرداد 95
تور وارنا بلغارستان هتل هلیوس

تور وارنا بلغارستان هتل هلیوس 7 مرداد 95

تور وارنا بلغارستان هتل هلیوس

تور وارنا بلغارستان در سرزمین ماسه های طلایی (گلدن سندز) اقامت در هتل 4 ستاره هلیوس در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 7 مرداد 95 با پرواز بلغاریا ایر به سمت وارنا به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 14 مرداد 95 از شهر وارنا به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود. عکس و امکانات  هتل هلیوس بلغارستان
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز بلغاریا،7 شب اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، ویزا، بیمه، سیم کارت رایگان و 1 گشت شهری و خرید با ناهار می باشد.
قیمت برای هر نفر 2 میلیون و 490 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره بلغارستان ، ویزای بلغارستان ، تور بلغارستان ، تور اروپا و دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا با تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

 

شماره تماس سپید گشت 02188808118


درباره هتل هلیوس بلغارستان
این هتل در Goden Sands واقع شده است. دسترسی به بسیاری از نقاط دیدنی شهر از این هتل به راحتی امکان پذیر است. کارکنان این هتل د رتلاش اند تا بهترین امکانات و خدمات را در اختیار میهمانان هتل قرار دهند تا اقامتی فراموش نشدنی را برای آن ها رقم بزنند. این هتل دارای ۲۰۴ اتاق است که مجهز به سیستم تهویه هستند و دارای امکانات مدرن رفاهی می باشند. تمام اتاق ها دارای حمام مجهز هستند. این هتل یک مکان عالی برای استراحت بعد از یک روز کاری پر مشغله است.

تور وارنا بلغارستان هتل هلیوس

تور وارنا بلغارستان هتل هلیوس

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*