خانه | کشورهای غیر شنگن | تور بلغارستان | تور وارنا بلغارستان هتل هالیدی پارک 3 تیر 95
تور وارنا بلغارستان هتل هالیدی پارک 3 تیر 95
تور بلغارستان هتل هالیدی پارک

تور وارنا بلغارستان هتل هالیدی پارک 3 تیر 95

تور وارنا بلغارستان هتل هالیدی پارک

تور وارنا بلغارستان در سرزمین ماسه های طلایی (گلدن سندز) اقامت در هتل 4 ستاره هالیدی پارک در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 3 تیر ماه 95 با پرواز قشم به سمت وارنا به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 10 تیر 95 از شهر وارنا به سمت تهران به صورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم ،7 شب اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه، ویزا توریستی، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی می باشد.
قیمت برای هر نفر 1 میلیون و 895 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور بلغارستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
دربارههتل هالیدی پارک بلغارستان
Holiday Park در منطقه ی Golden Sand واقع شده است. از این هتل می توان به راحتی به نقاط دیدنی و تفریحی شهر دسترسی داشت. خدمات و سرویس های فوق العاده ای که در این هتل ارائه می شوند اقامتی فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد. هتل دارای ۱۴۵ اتاق است که همگی مبله و مجهز به سیستم تهویه هستند. اتاق ها دارای بالکن هستند و در آن ها تلویزیون و ماهواره و تلفن وجود دارد. از امکانات تفریحی هتل می توان به استخر در فضای باز، باشگاه ورزشی و ماساژ اشاره کرد.

تور بلغارستان هتل هالیدی پارک

تور بلغارستان هتل هالیدی پارک

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*