خانه | کشورهای غیر شنگن | تور بلغارستان | تور وارنا بلغارستان هتل بونیتا 20 خرداد 95
تور وارنا بلغارستان هتل بونیتا 20 خرداد 95
تور وارنا بلغارستان هتل بونیتا

تور وارنا بلغارستان هتل بونیتا 20 خرداد 95

تور وارنا بلغارستان هتل بونیتا

تور وارنا بلغارستان اقامت در هتل 3 ستاره بونیتا در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 20 خرداد 95 با پرواز ماهان به سمت وارنا به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 27 خرداد 95 از شهر وارنا به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان،7 شب اقامت در هتل 3 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، ویزا، بیمه، سیم کارت رایگان و 1 گشت شهری و خرید با ناهار می باشد.
قیمت برای هر نفر 1 میلیون و 895 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره بلغارستان ، ویزای بلغارستان ، تور بلغارستان ، تور اروپا و دریافت اطلاعات بیشتر همین حالا با تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره تاریخچه بلغارستان
در خصوص تاریخچه بلغارستان گفتنی بسیار است. بلغارستان یکی از قدیمی ترین ایالات اروپا محسوب می شود و قدمت آن به سال ۶۸۱ قبل از میلاد بر می گردد و بیشتر جمعیت آن از جنوب دانوب و اطراف آن می باشند. قلمرو بلغارستان در مقدونیه توسط صرب ها مورد حمله قرار گرفت. آن ها تسلطی کوتاه مدت در این منطقه داشتند و در سال ۱۳۵۰ ترک های عثمانی وارد این سرزمین شدند و برای مدت ۴۰ سال این کشور تحت تسلط امپراطوری عثمانی بود. بعد از قیام ۱۸۷۶ نیروهای داوطلب بلغار با پشتیبانی روسیه ترک ها را شکست دادند و یک دولت مستقل ایجاد کردند. تا زمان جنگ جهانی اول فردیناند یکی از شخصیت های مهم در سیاست بلغارستان محسوب می شد.

تور وارنا بلغارستان هتل بونیتا

تور وارنا بلغارستان هتل بونیتا

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*