خانه | کشورهای شینگن | تور یونان | تور نوروز یونان هتل تیتانیا 27 اسفند 94
تور نوروز یونان هتل تیتانیا 27 اسفند 94
تور نوروز یونان هتل تیتانیا

تور نوروز یونان هتل تیتانیا 27 اسفند 94

تور نوروز یونان هتل تیتانیا

تور آتن هتل تیتانیا با اقامت در این هتل ۴ ستاره در نظر گرفته شده است. این تور با پرواز ایجن در تاریخ 27 اسفند ماه از تهران به سمت آتن به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 4 فروردین ۹5 از شهر آتن به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایجن، ویزا، ورودی سفارت، بیمه مسافرتی، گشت نیمروزی با راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر 6 میلیون 495 هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور یونان ، تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

شماره تماس سپید گشت 02188808118

درباره آب و هوا و جغرافیای یونان
آب و هوای یونان دارای آب و هوای گرم مدیترانه ای است. روزهای گرم و خشک تابستان معمولا با نسیم خنک عصرگاهی به پایان می رسد.( به ویژه در شمال کشور، مناطق ساحلی و جزایر) . درجه حرارت آتن در تابستان و در ماه جولای معمولا تا ۴۰ درجه سانتی گراد می رسد. زمستان جنوب کشور آب و هوای معتدلی دارد و مناطق کوهستانی معمولا سردتر است. در مناطق کوهستانی درجه حرارت به زیر صفر می رسد و معمولا با بارش برف همراه است. نوامبر تا مارس فصل بارش باران است. آب دریا بین ماه های ژوئن تا سپتامبر گرم و برای شنا کردن مناسب است. هتل های ساحلی معمولا از عید پاک تا اواخر اکتبر باز هستند و دارای امکانات ورزش های آبی می باشند.

تور نوروز یونان هتل تیتانیا

تور نوروز یونان هتل تیتانیا

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*