خانه | کشورهای غیر شنگن | تور گرجستان | تور نوروز گرجستان هتل دوسی 28 اسفند 95
تور نوروز گرجستان هتل دوسی 28 اسفند 95
هتل دوسی

تور نوروز گرجستان هتل دوسی 28 اسفند 95

تور نوروز گرجستان هتل دوسی

تور تفلیس گرجستان با اقامت در هتل دوسی در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 28 اسفند 94 با پرواز آتا به سمت تفلیس به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 3فروردین 95 از شهر تفلیس به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می‌شود.
این تور شامل خدماتی همچون: ویزای الکترونیکی گرجستان، بلیط رفت و برگشت با پرواز آتا، 4 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و محلی، بیمه مسافرتی می باشد.
قیمت برای هر نفر 1 میلیون و 650 هزارتومان است.

مختصری درباره کشور گرجستان

گرجستان کشوری تاریخی با زیبایی های طبیعی بی نظیری می باشد. گرجی‌ها روسی، ترک و یا ایرانی نیستند و هیچ گونه ارتباطی با دیگر اقوام ندارند. اگرچه نظریه هایی وجود دارد که مردم این کشور را به مردم قفقاز شمالی و باسک متصل می کند.

گرجستان کشوری با گروه های قومی مختلف می باشد. گرجی ها زبان مخصوص خود را دارد و زبان ان ها با زبان های هند- اروپایی و یا سامی شباهتی ندارد. گرجی ها برای قرن ها درگیر مبارزه علیه بزرگترین امپراتوری‌های جهان (مغول، عثمانی، فارسی) بوده اند. این کشور کوچک بارها مورد تهاجم قرار گرفته است. اما گرجی حدود 9000 سال است که فرهنگ و سنت های خود را حفظ کرده اند. این کشور دارای سازه های باستانی از قبیل صومعه های و کلیساهای باستانی می باشد.
قرن ها پیش مسیحیت برای اولین بار در این کشور معرفی و به عنوان مدهب نخست مردم این کشور انتخاب شد. گرجی ها در انتخاب مذهب بیشتر شبیه به غربی ها عمل کردند تا مسلمانان منطقه . با این حال فرهنگ و سنت گرجستان محصول تاثیر همسایگان و تمدن منحصر به فرد خود است.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور گرجستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

تورگرجستان هتل دوسی 28 اسفند 94

تورگرجستان هتل دوسی 28 اسفند 94

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*