خانه | تور ترکیبی | تور نوروز صربستان و بلغارستان 27 اسفند 94
تور نوروز صربستان و بلغارستان 27 اسفند 94
تور نوروز صربستان و بلغارستان

تور نوروز صربستان و بلغارستان 27 اسفند 94

تور نوروز صربستان و بلغارستان

تور بلگراد هتل حیات ریجنسی و تور صوفیه  هتل ریلا ویژه عید نوروز با اقامت در این هتل های 4 ستاره در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 27 اسفند 94 با پرواز قشم ایر به سمت صوفیا به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 5 فروردین 95 به سمت تهران به صورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم ایر، 7 شب اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، 1 گشت شهری( خرید در هر کشور)، بلیط داخلی، بیمه، راهنمای فارسی زبان و یک سیم کارت برای هر اتاق می باشد.
قیمت برای هر نفر 2 میلیون و 250 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور بلغارستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره تاریخچه بلغارستان
در خصوص تاریخچه بلغارستان گفتنی بسیار است. بلغارستان یکی از قدیمی ترین ایالات اروپا محسوب می شود و قدمت آن به سال ۶۸۱ قبل از میلاد بر می گردد و بیشتر جمعیت آن از جنوب دانوب و اطراف آن می باشند. قلمرو بلغارستان در مقدونیه توسط صرب ها مورد حمله قرار گرفت. آن ها تسلطی کوتاه مدت در این منطقه داشتند و در سال ۱۳۵۰ ترک های عثمانی وارد این سرزمین شدند و برای مدت ۴۰ سال این کشور تحت تسلط امپراطوری عثمانی بود. بعد از قیام ۱۸۷۶ نیروهای داوطلب بلغار با پشتیبانی روسیه ترک ها را شکست دادند و یک دولت مستقل ایجاد کردند. تا زمان جنگ جهانی اول فردیناند یکی از شخصیت های مهم در سیاست بلغارستان محسوب می شد.

تور نوروز صربستان و بلغارستان

تور نوروز صربستان و بلغارستان

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*