خانه | سایر | تور نوروز ارمنستان هتل پاریس 8 فروردین 95
تور نوروز ارمنستان هتل پاریس 8 فروردین 95

تور نوروز ارمنستان هتل پاریس 8 فروردین 95

تور نوروز ارمنستان هتل پاریس

تور ایروان ارمنستان اقامت در هتل 4 ستاره پاریس در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 8 فروردین 95 با پرواز قشم ایر به سمت ایروان به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 13 فروردین ماه 95 از شهر ایروان به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم، 5 شب اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت، بیمه مسافری و یک شگت با ناهار می باشد.
قیمت برای هر نفر 2 میلیون و 490 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور ارمنستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره راهنمای سفر به ارمنستان
ارمنستان کشوری کوچک است اما دارای فرهنگی غنی می باشد. در تاریخ قرن بیستم این کشور با همسایه خود ، ترکیه دچار مشکلاتی شد. امروزه با سفر به این کشور می توانید از گنجینه های قرون وسطی آن دیدن کنید. شاید چندان استقبال گرمی از شما نشود. با این که این کشور دارای زیبایی های طبیعی بسیاری است اما تعداد گردشگر درآن کم است و این مسئله ممکن است کمی تعجب برانگیز باشد.

تاریخچه ارمنستان

قبل از آن که ارمنستان در سال 114 قبل از میلاد به امپراطوری روم ملحق شود، امپراطوری ارمنستان از دریای خزر در شرق تا دریای مدیترانه درغرب امتداد داشت. ارمنستان اولین کشوری بود که در قرن پنجم مسیحیت را پذیرفت و الفبایی که در آن زمان در کلیساها استفاده می شد امروزه هم توسعه یافته و استفاده می شود. متحد شدن ارمنستان با امپراطوری سلجوقی ترکی منجر به شروع موج اول مهاجرت و آغاز دیاسپورای ارمنی بود.

پیشرفت Mamluk در این منطقه به این دوره از استقلال نسبی پایان داد. بعد از آن که ارمنستان باعث کشمکش بین سلسله ی صفویه ایران و ترک ها شد، ترکان عثمانی از مملوکان حمایت می کردند.در آغاز قرن 19 روس ها توانستند کنترل این منطقه را به دست بگیرند.در سال 1915 صدها نفر از مردم ارمنستان توسط ترک ها قتل عام شدند و نهزارن نفر مجبور به فرار و یا تبعید شدند و ارمنستان موضوع اولین نسل کشی در قرن 20 شد.بعد از پیروزی Bolshevik در جنگ داخلی روسیه، ارمنستان به عنوان فدرال جمهوری قفقاز شوروی با گرجستان و آذربایجان یکی شد و بعد ها یکی از سه منطقه ی جمهوری شوروی شد. استالین برای ایجاد سه جمهوری شوروی از آذربایجان، ارمنستان و گرجستان بسیار تلاش کرد.

در دسامبر 1998 یک زلزله ی عظیم منجر به نابودی بخش زیادی از پایتخت شد و هزاران نفر جان خود را از دست دادند. در طول سال های بعد روند بازسازی باعث رشد جنبش های مخالف شد و این منجر به انتخاب Levon Ter-Petrossian، رهبر جنبش ملی ارمنستان به عنوان رییس شورای عالی ارمنستان در ماه مه 1990 شد.او بعدها رییس جمهور ارمنستان شد. در 23 سپتامبر 1191 استقلال ارمنستان به طور رسمی اعلام شد و منجر به کودتاهایی در مسکو شد که شکست خوردند.ارمنستان و آذربایجان منافع مشترکی برای ایجاد رابطه ی کاری مناسب با هم داشتند. روابط دیپلماتیک بین ترکیه( متحد اصلی آذربایجان) و و ارمنستان در سال 1992 قطع شد.

هتل پاریس

هتل پاریس

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*