خانه | کشورهای شینگن | تور یونان | تور نوروز آتن هتل اینترکنتیننتال 27 اسفند 94
تور نوروز آتن هتل اینترکنتیننتال 27 اسفند 94
هتل اینترکنتیننتال آتن

تور نوروز آتن هتل اینترکنتیننتال 27 اسفند 94

تور نوروز آتن هتل اینترکنتیننتال

تور آتن یونان اقامت در هتل 5 ستاره اینترکنتیننتال در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 27 اسفند 94 با پرواز ایجن AEGEAN به سمت  آتن به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 4 فروردین 95 از شهر آتن به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایجن AEGEAN ، هفت شب اقامت در هتل 5 ستاره با صبحانه،  1 گشت نیم روزی با  به همراه راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی می باشد.
قیمت برای هر نفر 7 میلیون و 495 هزارتومان است.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور یونان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

 

شماره تماس سپید گشت 02188808118

 

تاریخچه یونان

یونان به عنوان زادگاه تمدن در اروپا شناخته می شود. 700 سال قبل از میلاد شهر های بزرگ آتن، اسپارتا و Corinth به وجود آمدند و زمانی که امپراطوری پارسی تهدیدی برای آن ها بود این شهرها متحد شدند. در قرن پنجم قبل از میلاد آتن پایتخت فرهنگی و هنری درمدیترانه بود. آثار با شکوه معماری و مجسمه سازی و ادبیات و درام از هنرهای این شهر بود. 2500 سال بعد هنوز می توانید شاهد Parthenon باشکوه در مرکز این شهر باشید.

مجسمه ی مرمری کلاسیک در موزه ی ملی باستان شناسی به نمایش گذاشته شده است. تراژدی های باستانی هم که توسط Euripides نوشته شده در فستیوال های تابستانی آتن به نمایش در می آیند. امپراطوری آتن در درگیری با رقیب مخربش اسپارتا از بین رفت. پس از آن ملت ان با زور توسط اسکندر کبیر متحد شدند. بعد از شکست قدرت نظامی ایران درجنگ های بزرگ این امپراطوری تا یونان گسترش یافت. بعداز مرگ اسکندر کبیر در سال 232 قبل از میلاد این امپراطوری نابود شد و سقوط هژمونی یونانی زمانی کامل شد که کشور تحت سلطه ی رومی ها درآمد. تحت امپراطوری کنستانتین روم، پایتخت جدید این امپراطوری قسطنطنیه انتخاب شد و یونان تحت سلطه ی امپراطوری شرق درآمد. رومی های شرقی قادر به دفاع از کل امپراطوری خود در برابر اشغالگران نبودند و در نهایت بیزانس در سال 1453 تحت سلطه ترک ها درآمد. و برای 350 سال یونان بخشی از امپراطوری عثمانی شد.

هتل اینترکنتیننتال آتن

هتل اینترکنتیننتال آتن

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*