خانه | سایر | تور مسکو روسیه هتل هیلتون 30 فروردین 95
تور مسکو روسیه هتل هیلتون 30 فروردین 95
تور مسکو روسیه هتل هیلتون

تور مسکو روسیه هتل هیلتون 30 فروردین 95

تور مسکو روسیه هتل هیلتون

تور مسکو هتل 5 ستاره هیلتون، ۳شب اقامت در هتل 5 ستاره هیلتون انجام می شود.این تور با پرواز ماهان ایر در تاریخ 30 فروردین 95 از تهران به سمت مسکو و در تاریخ 2 اردیبهشت 95 از مسکو به سمت تهران انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر، ۳شب اقامت با صبحانه، ویزای روسیه
قیمت این تور برای هر نفر 2 میلیون و 640 هزارتومان است.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور مسکو و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

سفر به مسکو

برخلاف گذشته ی شوروی مسکو امروز شهری پر جنب و جوش و محبوب دراروپا است. ساکنان این شهر ثروت خود را با نوشیدنی و خوردن سوشی در رستوران های مجلل و خرید های پرزرق و برق به رخ می کشند. در حالیکه پایتخت این کشور در تلاش بوده تا رو به جلو حرکت کند اما تنش های اخیر با غرب خاطرات گذشته را دوباره زنده کرده است. امروزه این شهر با وجود مشکلات اقتصادی هنوز یکی از شهر های محبوب در دنیا است.

آب و هوای روسیه

بهترین زمان برای بازدید از روسیه دمای هوای این کشور می تواند از ۳۷ درجه بالای صفر تا ۳۰ درجه زیر صفر برسد. پس بهتر است هنگام سفر به این کشور آمادگی هر نوع آب و هوایی را داشته باشید. بهترین شرایط آب و هوایی را سواحل بالتیک دارد که بسیاری از Muscutives برای تعطیلات تابستانی این منطقه را انتخاب میکنند. محل برگزاری بازی های المپیک رمستانی ۲۰۱۴، سوچی هم یکی از محل های شلوغ و پر رفت و آمد از نظر گردشگری است. این منطقه دارای آب و هوایی استوایی می باشد. بیشتر گردشگران ترجیح می دهند در ماه های گرم تابستان، ژوئن، جولای و آگوست به این کشور سفرکنند.

تور مسکو روسیه هتل هیلتون

تور مسکو روسیه هتل هیلتون

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*