خانه | سایر | تور مسکو روسیه هتل آلفا 23 فروردین 95
تور مسکو روسیه هتل آلفا 23 فروردین 95
تور مسکو روسیه هتل آلفا

تور مسکو روسیه هتل آلفا 23 فروردین 95

تور مسکو روسیه هتل آلفا

تور مسکو  هتل 4 ستاره آلفا، 3شب اقامت در هتل 4 ستاره آلفا انجام می شود. این تور با پرواز ایران ایر در تاریخ 30 فروردین از تهران به سمت مسکو و در تاریخ 6 اردیبهشت از مسکو به سمت تهران انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر، 7 شب اقامت در هتل با صبحانه، ویزای روسیه، بیمه مسافرتی و ویزا می باشد.
قیمت این تور برای هر نفر 3 میلیون و 120 هزارتومان است.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور مسکو، تور روسیه و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

آب و هوای روسیه

بهترین زمان برای بازدید از روسیه دمای هوای این کشور می تواند از ۳۷ درجه بالای صفر تا ۳۰ درجه زیر صفر برسد. پس بهتر است هنگام سفر به این کشور آمادگی هر نوع آب و هوایی را داشته باشید. بهترین شرایط آب و هوایی را سواحل بالتیک دارد که بسیاری از Muscutives برای تعطیلات تابستانی این منطقه را انتخاب میکنند. محل برگزاری بازی های المپیک رمستانی ۲۰۱۴، سوچی هم یکی از محل های شلوغ و پر رفت و آمد از نظر گردشگری است. این منطقه دارای آب و هوایی استوایی می باشد. بیشتر گردشگران ترجیح می دهند در ماه های گرم تابستان، ژوئن، جولای و آگوست به این کشور سفرکنند.

تور مسکو روسیه هتل آلفا

تور مسکو روسیه هتل آلفا

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*