خانه | کشورهای غیر شنگن | تور انگلستان | تور لندن انگلستان هتل 4 ستاره 13 خرداد 95
تور لندن انگلستان هتل 4 ستاره 13 خرداد 95
تور لندن انگلستان

تور لندن انگلستان هتل 4 ستاره 13 خرداد 95

تور لندن انگلستان هتل 4 ستاره

تور انگلستان با اقامت درهتل ۴ ستاره در نظرگرفته شده است.این تور با پرواز ایران ایر در 13 خرداد ماه 95 از تهران به سمت لندن به صورت مستقیم بوده و در 20 خرداد ماه از شهر لندن به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت وبرگشت با پرواز ایران ایر، 7 شب اقامت در لندن، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و ویزای شینگن می باشد، مدارک جهت ثبت نام در تور: گواهی اشتغال به کار یا سند مالکیت، پرینت بانکی، سند مالکیت
قیمت این تور به ازای هر نفر، 2 میلیون و 490 هزار تومان + 1990 یورو می باشد.

در صورت تغییر نرخ ارز قیمت این تور قابل تغییر است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور، تور انگلستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

 

شماره تماس سپید گشت 02188808118

 

تور لندن انگلستان

تور لندن انگلستان

آب و هوای کشور انگلستان

آب و هوای انگلستان معتدل است و دارای تابستان هایی گرم و مرطوب و زمستان هایی سرد می باشد. به طور کلی در مناطق کوهستانی و سواحل غربی بارندگی از دیگر مناطق بیشتر است. زمستان از اواخر اکتبر شروع می شود و تا اوایل مارس ادامه دارد. ساحل شرقی با وزش بادهایی از سیبری معمولا سردتر است. کمبریج، ایالت یورکشایر و نیوکاسل معمولا زیر بار این فشار هستند. سرما و بارش بارف معمولا باعث ایجاد مشکلاتی در حمل و نقل می شود. بارش برف معمولا بی ضرر است اما می تواند حمل و نقل را به طور کل متوقف کند. اما طوفان های شدید بسیار نادر هستند.در زمستان درجه حرارت تا 5 درجه زیر صفر می رسد. تابستان از ماه مه آغاز می شود و تا اوایل سپتامبر ادامه دارد. جنوب شرقی کشور از دیگر نقاط آفتابی تر است و باران کمتری در این نقاط می بارد. درجه حرارت هوا تا 30 درجه بالای صفر می رسد. جنوب غرب آب و هوای معتدل تری دارد. معمولا بین ماه های مه تا سپتامبر روزها آفتابی است. تعطیلات تابستانی با تعطیل شدن مدارس از اواخر جولای آغاز می شود.سرزمین اصلی انگلستان حدود یک دوم جزیره بریتانیا را تشکیل می دهد. چند جزیره کوچک دیگر هم در سواحل جنوب وجود دارد. در جنوب مناظر طبیعی زیبایی برای بازدید وجود دارد. زمین های شرق و شمال انگلستان هموار و صاف هستند. ساحل شمالی انگلستان دارای تپه های شنی و مسطح می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*