خانه | کشورهای شینگن | تور فرانسه | تور فرانسه هتل 4 ستاره 13 فروردین 95
تور فرانسه هتل 4 ستاره 13 فروردین 95
تور فرانسه هتل 4 ستاره

تور فرانسه هتل 4 ستاره 13 فروردین 95

تور فرانسه هتل 4 ستاره

تور پاریس فرانسه اقامت در هتل ۴ ستاره تاپ در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 13 فروردین 95 با پرواز ایران ایر به سمت پاریس به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 20 فروردین 95 از شهر پاریس به سمت تهران به صورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر، ۷ شب اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه، اخذ ویزای شینگن، بیمه مسافرتی تا سقف پنجاه هزار یورو پوشش حوادث، پرداخت تمام هزینه های رفت و برگشت فرودگاهی با اتوبوس های توریستی، اهداء نقشه شهر پاریس، مدارک مورد نیاز سفر و یک کیف مدارک زیبا به عنوان یادبود، گشت و گذار در شهر با اتوبوس های مجهز به سیستم تهویه هوا و سرویس بهداشتی و ترانسفر فرودگاهی می باشد، مدارک جهت ثبت نام در تور: گواهی اشتغال به کار یا سند مالکیت، پرینت بانکی، سند مالکیت
قیمت برای هر نفر 6 میلیون و ۹۹۰ هزارتومان است.

در صورت تغییر نرخ ارز قیمت تور قابل تغییر است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور فرانسه و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

 

شماره تماس سپید گشت 02188808118

درباره سفر به فرانسه و تور فرانسه

اگر تمام تعطیلات زندگیتان را هم به فرانسه سفر کنید هرگز احساس خستگی نخواهید کرد. فرانسه با جاذبه های فراوان تاریخی و فرهنگی، رکورد دار تعداد گردشگر در بین کشورهای جهان است.
پاریس، پایتخت فرانسه، شهر بسیار زیبایی است اما بخش عمده ای از زیبایی فرانسه به واسطه جاذبه های طبیعی آن از قبیل؛ شن های سفید سواحل، کوه های با عظمت و نواحی ییلاقی زیبا است. خاک فرانسه خواستگاه رویا پردازان و باده نوشان، انقلابیون و هنرمندان و حتی آشپزان است.
ضمن سفر به فرانسه ، تور فرانسه و تور اروپا گزینه های زیادی پیش رو خواهید داشت؛ می توانید در سواحل زیبای ” کوته دازور” آفتاب بگیرید، در مراتع سرسبز “گرین ولی” استراحت کنید و یا از مناظر بی نظیر ارتفاعات “آلپ” لذت ببرید. همچنین می توانید در مزارع خوشبوی سنبل شهر “لوبرون” قدم بزنید و ناهار را در رستوران های شهر “لیون” میل نمایید. از بقایای شهرها و قلعه های باستانی دیدن نمایید و به صخره های مرتفع زیبا صعود کنید. کلان شهرهای فرانسه و نواحی ساحلی و ییلاقی هریک به تنهایی جذابیت های خاص خود را دارند و هنگامی که در کنار هم قرار می گیرند فرانسه را به مقصدی بی بدیل برای گردشگری تبدیل می نمایند.

تور فرانسه هتل 4 ستاره

تور فرانسه هتل 4 ستاره

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*