خانه | تور ترکیبی | تور عید نوروز فرانسه ایتالیا 25 اسفند 94
تور عید نوروز فرانسه ایتالیا 25 اسفند 94
تور عید نوروز فرانسه ایتالیا

تور عید نوروز فرانسه ایتالیا 25 اسفند 94

تور عید نوروز فرانسه ایتالیا

تور ایتالیا و تور فرانسه  ویژه عید نوروز با اقامت درهتل های ۴ ستاره تاپ در نظرگرفته شده است. این تور با پرواز ایران ایر در تاریخ 25 اسفند ماه از تهران به سمت پاریس به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 4 فروردین ماه ۹5 از شهر رم به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر، 8 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری با تور لیدر فارسی زبان و ویزای شینگن می باشد. مدارک جهت ثبت نام در تور: گواهی اشتغال به کار یا سند مالکیت، پرینت بانکی، سند مالکیت
قیمت این تور برای هر نفر 3 میلیون و 4۹۰ هزار تومان + 1990 یورو است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور فرانسه ، تور ایتالیا و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

شماره تماس سپید گشت 02188808118
درباره فرهنگ و مردم کشور ایتالیا
فرهنگ و مردم کشور ایتالیا دوست داشتنی و قابل ستایش هستند. ‌ساختار اجتماعی‌ رم به شدت تحت تاثیر کیلسا‌های رم می‌باشد، به طور کلی‌ روابط خانوادگی قوی تر از بقیه کشورهای غرب اروپا است. آداب و نزاکت بسیار محترم شناخته شده است. اکثرا مردم در خیابان ها لباس‌های راحت اما مرتب به تن می کنند، همینطور لباس های شنا باید به لب ساحل محدود شود. در هنگام مراسم‌های خاص و مکان‌های مذهبی باید در انتخاب لباس دقت کرد. در ساختمان‌های عمومی کشیدن سیگار ممنوع است مانند ایستگاه‌های حمل و نقل و سینماها.

تور عید نوروز فرانسه ایتالیا

تور عید نوروز فرانسه ایتالیا

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس حاصل فرمائید تلفن:۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*