خانه | سایر | تور روسیه هتل هالیدی این 30 فروردین 95
تور روسیه هتل هالیدی این 30 فروردین 95
تور مسکو روسیه هتل هالیدی این

تور روسیه هتل هالیدی این 30 فروردین 95

تور روسیه هتل هالیدی این

تور مسکو روسیه هتل هالیدی این  7 شب اقامت در این هتل 3 ستاره در نظر گرفته شده است. این تور با پرواز ماهان ایر انجام می شود.

تاریخ رفت 30 فروردین و تاریخ برگشت 6 اردیبهشت ماه 95 می باشد.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر ، 7 شب اقامت با صبحانه، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و ویزا می باشد.
قیمت این تور برای هر نفر 2 میلیون و 80 هزار تومان می باشد.
درباره کشور روسیه
کشور روسیه یک مقصد گردشگری مهیج و به یادماندنی است. وینستون چرچیل درباره ی روسیه گفته روسیه یک معمای پر رمز و راز است. روسیه کشوری با شکوه امپراطوری، تندورا یخی سیبری و بناهای فرهنگی شوروی است. به دلیل وجود دو شهر بزرگ مسکو و سن پطرزبورگ در غرب این کشور، این قسمت بیشترین تعداد گردشگر را دارد. مسکو قلب تپنده ی روسیه است و سن پطرزبورگ باداشتن قلعه ها و کاخ ها شهر اروپایی این کشور محسوب می شود.

سفر به مسکو
برخلاف گذشته ی شوروی مسکو امروز شهری پر جنب و جوش و محبوب دراروپا است. ساکنان این شهر ثروت خود را با نوشیدنی و خوردن سوشی در رستوران های مجلل و خرید های پرزرق و برق به رخ می کشند. در حالیکه پایتخت این کشور در تلاش بوده تا رو به جلو حرکت کند اما تنش های اخیر با غرب خاطرات گذشته را دوباره زنده کرده است. امروزه این شهر با وجود مشکلات اقتصادی هنوز یکی از شهر های محبوب در دنیا است.
در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور روسیه ، ویزای روسیه ، تور روسیه و تور اروپا با ما تماس بگیرید.
آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

هتل هالیدی این

هتل هالیدی این

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*