خانه | کشورهای غیر شنگن | تور گرجستان | تور تفلیس گرجستان هتل ودزیسی 16 شهریور 94
تور تفلیس گرجستان هتل ودزیسی 16 شهریور 94
تور تفلیس گرجستان هتل ودزیسی

تور تفلیس گرجستان هتل ودزیسی 16 شهریور 94

تور تفلیس گرجستان هتل ودزیسی

تور تفلیس گرجستان با اقامت در هتل 4 ستاره ودزیسی در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 16 شهریور 94 با پرواز ماهان به سمت تفلیس به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 20 شهریور 94 از شهر تفلیس به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: ویزای الکترونیکی گرجستان، بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان، 3 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، 1 گشت شهری و خرید با نهار، راهنمای فارسی زبان و محلی و سیم کارت رایگان می باشد.
قیمت برای هر نفر 1 میلیون و 510 هزارتومان است.
در صورت درخواست بلیط بیزینس کلاس مبلغ 500.000 تومان به مبالغ فوق اضافه می گردد. به دلیل محدودیت تعداد صندلی این کلاس پروازی، لطفا زودتر اقدام گردد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور گرجستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

سپید گشت 02188808118

درباره تاریخچه گرجستان
تاریخ گرجستان همواره صحنه ی مداوم مبارزه برای بقا در برابر تجاوز همسایگان قدرتمند بوده است. قدرت و نفوذ گرجستان در اواخر قرن ۱۲ و اوایل قرن ۱۳ تحت سلطنت ملکه Tamar به اوج رسید. و حمله ی مغولان این عصر طلایی را به پایان رساند. پادشاه Erekle دوم در اواخر قرن ۱۸ با کاترین کبیر متحد شد اما خاندان سلطنتی در سال ۱۸۰۱ توسط روس ها سرنگون شد. گرجستان از سال ۱۹۱۸ تا زمان حمله ی ارتش سرخ استقلال از دست رفته خود را به دست اورد. اگرچه رهبر روس ها Joseph Stalin خود یک گرجستانی الاصل بود.

تور تفلیس گرجستان هتل ودزیسی

تور تفلیس گرجستان هتل ودزیسی

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*