خانه | سایر | تور ترکیبی مسکو و سن پطرزبورگ هتل 5 ستاره 22 تیر 95
تور ترکیبی مسکو و سن پطرزبورگ هتل 5 ستاره 22 تیر 95
تور مسکو و سن پترزبورگ

تور ترکیبی مسکو و سن پطرزبورگ هتل 5 ستاره 22 تیر 95

تور ترکیبی مسکو و سن پطرزبورگ هتل 5 ستاره

تور سن پطرزبورگ هتل کورینتیا نوسکی پالاس و تور مسکو  هتل هیلتون، 4 شب اقامت سن پطرزبورگ و 3 شب اقامت مسکو در هتل 5 ستاره لوکس در نظر گرفته شده است. این تور با پرواز قشم ایر انجام می شود.
تاریخ رفت 22 تیر و تاریخ برگشت 29 تیرماه می باشد.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم، 7 شب اقامت با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، ویزای روسیه، پرواز داخلی مسکو و سن پطرزبورگ، بیمه مسافرتی، 8 گشت همراه با 4 وعده غذا در دو شهر
قیمت این تور برای هر نفر 4 میلیون و 710 هزارتومان است.

مختصری در خصوص کشور روسیه

کشور روسیه یک مقصد گردشگری مهیج و به یادماندنی است. وینستون چرچیل درباره ی روسیه گفته روسیه یک معمای پر رمز و راز است. روسیه کشوری با شکوه امپراطوری، تندورا یخی سیبری و بناهای فرهنگی شوروی است. به دلیل وجود دو شهر بزرگ مسکو و سن پطرزبورگ در غرب این کشور، این قسمت بیشترین تعداد گردشگر را دارد. مسکو قلب تپنده ی روسیه است و سن پطرزبورگ باداشتن قلعه ها و کاخ ها شهر اروپایی این کشور محسوب می شود.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور روسیه ، ویزای روسیه ، تور روسیه و تور اروپا با ما تماس بگیرید.
آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

آب و هوای روسیه

بهترین زمان برای بازدید از روسیه دمای هوای این کشور می تواند از ۳۷ درجه بالای صفر تا ۳۰ درجه زیر صفر برسد. پس بهتر است هنگام سفر به این کشور آمادگی هر نوع آب و هوایی را داشته باشید. بهترین شرایط آب و هوایی را سواحل بالتیک دارد که بسیاری از Muscutives برای تعطیلات تابستانی این منطقه را انتخاب میکنند. محل برگزاری بازی های المپیک رمستانی ۲۰۱۴، سوچی هم یکی از محل های شلوغ و پر رفت و آمد از نظر گردشگری است. این منطقه دارای آب و هوایی استوایی می باشد. بیشتر گردشگران ترجیح می دهند در ماه های گرم تابستان، ژوئن، جولای و آگوست به این کشور سفرکنند.

تور ترکیبی مسکو و سن پترزبورگ

تور ترکیبی مسکو و سن پترزبورگ

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*