خانه | تور ترکیبی | تور ترکیبی فرانسه و هلند 24 شهریور 95
تور ترکیبی فرانسه و هلند 24 شهریور 95
تور ترکیبی فرانسه و هلند

تور ترکیبی فرانسه و هلند 24 شهریور 95

تور ترکیبی فرانسه و هلند

تور ترکیبی اروپا با اقامت 8 روزه در هتل های  ۴ ستاره در نظر گرفته شده است. این تور با پرواز امارات ایر در تاریخ 24 شهریور ماه از تهران به سمت پاریس به صورت مستقیم و در تاریخ 31 شهریور ماه 95 از آمستردام به سمت تهران انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت وبرگشت با پرواز امارات ایر، 7 شب و 8 روز اقامت در هتل های 4 ستاره (4 شب پاریس و 3 شب آمستردام) ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و ویزای شینگن می باشد، مدارک جهت ثبت نام در تور: گواهی اشتغال به کار یا سند مالکیت، پرینت بانکی، سند مالکیت
قیمت این تور برای هر نفر 2 میلیون و 990 هزار تومان + 1990 یورو است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور ، تور فرانسه، تور هلند ، تور ایتالیا و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.
شماره تماس سپید گشت 02188808118

تور ترکیبی فرانسه و هلند

تور ترکیبی فرانسه و هلند

درباره کشور هلند

هلند در نزدیکی دریا واقع شده که این امر دارای نکات مثبت و هم دارای نکاتی منفی برای این کشور بوده است. ساکنان این کشوراز همان ابتدا با ساختن تپه های مصنوعی در تلاش بوده اند تا از آب دریا به دور باشند. بعد از سیل در سال ۱۹۵۳ پروژه های عظیمی مثل پروژه دلتا ساخته شده اند تا از استان zeeland محاظت کنند. اما دریا مزیت هایی هم برای این کشور داشته که یکی از آن ها رونق تجارت دریایی در هلند است. بیشتر زمین های کشاورزی این کشور هم در بستر دریا هستند. اربابانی که در این کشور حکمرانی کرده اند در برابر برخی از قدرت های خارجی بی دفاع بوده اند. قلعه های Nijmegen و Maastricht از دوره ی سلطنت رومی ها در آغاز عصر مسیحیت به جا مانده اند. در قرون وسطی اجازه ی رای دادن در مجامع به نمایندگان فردی داده شد و همین باعث ایجاد استقلال شد. این دوره آغاز رشد و توسعه در منطقه بود. اسپانیا در قرن شانزدهم از قدرت امپراطوری خود برای سرکوب پروتستان ها در استان های شمالی استفاده کرد که باعث ایجاد درگیری هایی شد.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*