خانه | تور ترکیبی | تور ترکیبی فرانسه و اسپانیا 10 تیر 95
تور ترکیبی فرانسه و اسپانیا 10 تیر 95
تور اروپا فرانسه و اسپانیا

تور ترکیبی فرانسه و اسپانیا 10 تیر 95

تور ترکیبی فرانسه و اسپانیا

تور ترکیبی اروپا، فرانسه، اسپانیا اقامت در هتل ۴ ستاره در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 10 تیر 95 با پرواز ترکیش ایرلاین به سمت پاریس به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 18 تیر از شهر بارسلون به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ترکیش ایرلاین ،4 شب پاریس، 4 شب بارسلون، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و ویزای شینگن می باشد، قیمت به ازای هر نفر 2 میلیون و 990 هزارتومان + 2090 یورو  است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور فرانسه، تور اسپانیا  و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.سپید گشت  ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره فرانسه
اگر تمام تعطیلات زندگیتان را هم به فرانسه سفر کنید هرگز احساس خستگی نخواهید کرد. فرانسه با جاذبه های فراوان تاریخی و فرهنگی، رکورد دار تعداد گردشگر در بین کشورهای جهان است.
پاریس، پایتخت فرانسه، شهر بسیار زیبایی است اما بخش عمده ای از زیبایی فرانسه به واسطه جاذبه های طبیعی آن از قبیل؛ شن های سفید سواحل، کوه های با عظمت و نواحی ییلاقی زیبا است. خاک فرانسه خواستگاه رویا پردازان و باده نوشان، انقلابیون و هنرمندان و حتی آشپزان است.

تور اروپا فرانسه و اسپانیا

تور اروپا فرانسه و اسپانیا

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*