خانه | تور ترکیبی | تور ترکیبی فرانسه و آلمان 22 مرداد 95
تور ترکیبی فرانسه و آلمان 22 مرداد 95
تور ترکیبی فرانسه و آلمان

تور ترکیبی فرانسه و آلمان 22 مرداد 95

تور ترکیبی فرانسه و آلمان

تور ترکیبی اروپا،کشورهای: فرانسه و آلمان با اقامت در هتل ۴ ستاره در نظرگرفته شده است. این تور با پرواز ایران ایر در تاریخ 22 مرداد ماه از تهران به سمت پاریس به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 1 شهریور ماه 95 از شهر فرانکفورت به سمت تهران انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر، 11 شب اقامت در هتل 4 ستاره( 5 شب پاریس+ 4 شب مونیخ و 2 شب فرانکفورت) ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و ویزای شینگن می باشد، مدارک جهت ثبت نام در تور: گواهی اشتغال به کار یا سند مالکیت، پرینت بانکی، سند مالکیت
قیمت این تور به ازای هر نفر 2 میلیون و 990 هزار تومان + 2690 یورو می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور فرانسه، تور آلمان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره سفر به فرانسه

اگر تمام تعطیلات زندگیتان را هم به فرانسه سفر کنید هرگز احساس خستگی نخواهید کرد. فرانسه با جاذبه های فراوان تاریخی و فرهنگی، رکورد دار تعداد گردشگر در بین کشورهای جهان است.
پاریس، پایتخت فرانسه، شهر بسیار زیبایی است اما بخش عمده ای از زیبایی فرانسه به واسطه جاذبه های طبیعی آن از قبیل؛ شن های سفید سواحل، کوه های با عظمت و نواحی ییلاقی زیبا است. خاک فرانسه خواستگاه رویا پردازان و باده نوشان، انقلابیون و هنرمندان و حتی آشپزان است.

درباره سفر به آلمان

برخلاف تصور خیلی ها آلمان یکی از کشورهای توریستی جذاب در قاره اروپا است. به عنوان یک مقصد توریستی آلمان دارای شهرهای زیبا، فرهنگی متنوع و مناظر روستایی زیبایی می باشد. این کشور در قاره اروپا دارای جایگاه مهمی می باشد و دارای بزرگترین اقتصاد در قاره اروپا است. ساکنان این کشور بیشتر از دیگر مناطق در اتحادیه اروپا هستند. آلمان امروز با ترکیب ناسیونالیسم و سنت با مدرنیسم چند فرهنگی تنوع بیشتری نسبت به آلمان کلیشه ای قدیمی دارد.

تور ترکیبی فرانسه و آلمان

تور ترکیبی فرانسه و آلمان

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*