خانه | تور ترکیبی | تور ترکیبی فرانسه – ایتالیا 29 مرداد 95
تور ترکیبی فرانسه – ایتالیا 29 مرداد 95
تور ترکیبی فرانسه و ایتالیا

تور ترکیبی فرانسه – ایتالیا 29 مرداد 95

تور ترکیبی فرانسه – ایتالیا

تور ایتالیا و تور فرانسه با اقامت درهتل های 4 ستاره در نظرگرفته شده است. این تور با پرواز امارات ایر در تاریخ 29 مرداد ماه 95  از تهران به سمت پاریس به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 8 شهریور ماه 95 از شهر رم به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز امارات ایر، 10 شب اقامت در هتل با صبحانه (5 شب پاریس و 5 شب رم – فلورانس- ونیز)، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری با تور لیدر فارسی زبان و ویزای شینگن می باشد. مدارک جهت ثبت نام در تور: گواهی اشتغال به کار یا سند مالکیت، پرینت بانکی، سند مالکیت
قیمت این تور برای هر نفر 3 میلیون و 790 هزار تومان + 2990 یورو است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور فرانسه ، تور ایتالیا و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره فرهنگ و مردم کشور ایتالیا
فرهنگ و مردم کشور ایتالیا دوست داشتنی و قابل ستایش هستند. ‌ساختار اجتماعی‌ رم به شدت تحت تاثیر کیلسا‌های رم می‌باشد، به طور کلی‌ روابط خانوادگی قوی تر از بقیه کشورهای غرب اروپا است. آداب و نزاکت بسیار محترم شناخته شده است. اکثرا مردم در خیابان ها لباس‌های راحت اما مرتب به تن می کنند، همینطور لباس های شنا باید به لب ساحل محدود شود. در هنگام مراسم‌های خاص و مکان‌های مذهبی باید در انتخاب لباس دقت کرد. در ساختمان‌های عمومی کشیدن سیگار ممنوع است مانند ایستگاه‌های حمل و نقل و سینماها.

درباره سفر به فرانسه و تور فرانسه

اگر تمام تعطیلات زندگیتان را هم به فرانسه سفر کنید هرگز احساس خستگی نخواهید کرد. فرانسه با جاذبه های فراوان تاریخی و فرهنگی، رکورد دار تعداد گردشگر در بین کشورهای جهان است.
پاریس، پایتخت فرانسه، شهر بسیار زیبایی است اما بخش عمده ای از زیبایی فرانسه به واسطه جاذبه های طبیعی آن از قبیل؛ شن های سفید سواحل، کوه های با عظمت و نواحی ییلاقی زیبا است. خاک فرانسه خواستگاه رویا پردازان و باده نوشان، انقلابیون و هنرمندان و حتی آشپزان است.
ضمن سفر به فرانسه ، تور فرانسه و تور اروپا گزینه های زیادی پیش رو خواهید داشت؛ می توانید در سواحل زیبای ” کوته دازور” آفتاب بگیرید، در مراتع سرسبز “گرین ولی” استراحت کنید و یا از مناظر بی نظیر ارتفاعات “آلپ” لذت ببرید. همچنین می توانید در مزارع خوشبوی سنبل شهر “لوبرون” قدم بزنید و ناهار را در رستوران های شهر “لیون” میل نمایید. از بقایای شهرها و قلعه های باستانی دیدن نمایید و به صخره های مرتفع زیبا صعود کنید. کلان شهرهای فرانسه و نواحی ساحلی و ییلاقی هریک به تنهایی جذابیت های خاص خود را دارند و هنگامی که در کنار هم قرار می گیرند فرانسه را به مقصدی بی بدیل برای گردشگری تبدیل می نمایند.

تور عید نوروز فرانسه ایتالیا

تور  فرانسه ایتالیا

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس حاصل فرمائید تلفن:

شماره تماس سپید گشت 02188808118

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*