خانه | تور ترکیبی | تور ترکیبی فرانسه – اتریش 1 خرداد 95
تور ترکیبی فرانسه – اتریش 1 خرداد 95
تور ترکیبی فرانسه و اتریش

تور ترکیبی فرانسه – اتریش 1 خرداد 95

تور ترکیبی فرانسه – اتریش

تور ترکیبی اروپا، فرانسه و اتریش اقامت در هتل ۴ ستاره در نظر گرفته شده است. این تور با پرواز ایران ایر در تاریخ 1 خرداد ماه 95 به سمت پاریس به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 9 خرداد ماه از شهر وین به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر،8 شب اقامت در هتل 4 ستاره (4 شب پاریس، 4 شب وین)، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و ویزای شینگن می باشد، مدارک جهت ثبت نام در تور: گواهی اشتغال به کار یا سند مالکیت، پرینت بانکی، سند مالکیت
قیمت به ازای هر نفر 2 میلیون و 290 هزارتومان و 1790 یورو است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور فرانسه، تور اتریش و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

کشور کوهستانی اتریش در قلب اروپا واقع شده و با کشور های سوئیس، آلمان، جمهوری چک، جمهوری اسلواکی، مجارستان و اسلوونی و ایتالیا هم مرز است. چشم اندازهای متنوع این کشور را می توان به قسمت تقسیم کرد: کوه های آلپ شرقی (62.8%) ، آلپ و کوهپایه های Carpathian (11.3%)، دشت های Pannonian (11.3%)، وین (4.4%) ، ارتفاعات Granite و Gneiss (10.1%)
Grossglockner بلندترین کوه اتریش است . رودخانه ی دانوب در مسیر خود از جنگل های سیاه از جنوب آلمان به دریای سیاه از این کشور گذر می کند.
حدود نیمی از این کشور را جنگل های درخت صنوبر و کاج اروپایی فراگرفته است. دامنه های آلپ عمدتا از زمین های زراعی تشکیل شده است.

 

تور ترکیبی فرانسه و اتریش

تور ترکیبی فرانسه و اتریش

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*