خانه | کشورهای غیر شنگن | تور بلغارستان | تور بلغارستان هتل گرند هتل صوفیا 26 آذر 94
تور بلغارستان هتل گرند هتل صوفیا 26 آذر 94
تور بلغارستان هتل گرند هتل صوفیا

تور بلغارستان هتل گرند هتل صوفیا 26 آذر 94

تور بلغارستان هتل گرند هتل صوفیا

تور صوفیا اقامت در هتل ۵ ستاره گرند هتل صوفیا در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 26 آذر ۹۴ با پرواز ماهان به سمت صوفیا به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 30 آذر ۹۴ از شهر صوفیا به سمت تهران به صورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان،۴ شب اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه، ویزا توریستی، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی می باشد.
قیمت برای هر نفر ۳ میلیون و ۳۵۰ هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور بلغارستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

تاریخچه بلغارستان

در خصوص تاریخچه بلغارستان گفتنی بسیار است. بلغارستان یکی از قدیمی ترین ایالات اروپا محسوب می شود و قدمت آن به سال ۶۸۱ قبل از میلاد بر می گردد و بیشتر جمعیت آن از جنوب دانوب و اطراف آن می باشند. قلمرو بلغارستان در مقدونیه توسط صرب ها مورد حمله قرار گرفت. آن ها تسلطی کوتاه مدت در این منطقه داشتند و در سال ۱۳۵۰ ترک های عثمانی وارد این سرزمین شدند و برای مدت ۴۰ سال این کشور تحت تسلط امپراطوری عثمانی بود. بعد از قیام ۱۸۷۶ نیروهای داوطلب بلغار با پشتیبانی روسیه ترک ها را شکست دادند و یک دولت مستقل ایجاد کردند. تا زمان جنگ جهانی اول فردیناند یکی از شخصیت های مهم در سیاست بلغارستان محسوب می شد.

تور بلغارستان هتل گرند هتل صوفیا

تور بلغارستان هتل گرند هتل صوفیا

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*