خانه | کشورهای غیر شنگن | تور بلغارستان | تور بلغارستان هتل هاوانا 10 تیر 95
تور بلغارستان هتل هاوانا 10 تیر 95
تور بلغارستان هتل هاوانا

تور بلغارستان هتل هاوانا 10 تیر 95

تور بلغارستان هتل هاوانا

تور بلغارستان سرز مین ماسه های طلایی اقامت در هتل ۴ ستاره هاوانا در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 10 تیر ماه 95 با پرواز معراج به سمت وارنا به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 17 تیر 95 از شهر وارنا به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز معراج،7 شب اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه، نهار، شام، نوشیدنی، ویزا، بیمه، سیم کارت رایگان، راهنمای فارسی زبان، ترانسفر فرودگاهی و 1 گشت شهری می باشد.
قیمت برای هر نفر 2 میلیون و 795 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور بلغارستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره تاریخچه بلغارستان
در خصوص تاریخچه بلغارستان گفتنی بسیار است. بلغارستان یکی از قدیمی ترین ایالات اروپا محسوب می شود و قدمت آن به سال ۶۸۱ قبل از میلاد بر می گردد و بیشتر جمعیت آن از جنوب دانوب و اطراف آن می باشند. قلمرو بلغارستان در مقدونیه توسط صرب ها مورد حمله قرار گرفت. آن ها تسلطی کوتاه مدت در این منطقه داشتند و در سال ۱۳۵۰ ترک های عثمانی وارد این سرزمین شدند و برای مدت ۴۰ سال این کشور تحت تسلط امپراطوری عثمانی بود. بعد از قیام ۱۸۷۶ نیروهای داوطلب بلغار با پشتیبانی روسیه ترک ها را شکست دادند و یک دولت مستقل ایجاد کردند. تا زمان جنگ جهانی اول فردیناند یکی از شخصیت های مهم در سیاست بلغارستان محسوب می شد.

تور بلغارستان هتل هاوانا

تور بلغارستان هتل هاوانا

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*