خانه | کشورهای غیر شنگن | تور بلغارستان | تور بلغارستان هتل ادمیرال 10 تیر 95
تور بلغارستان هتل ادمیرال 10 تیر 95
تور بلغارستان هتل ادمیرال

تور بلغارستان هتل ادمیرال 10 تیر 95

تور بلغارستان هتل ادمیرال

تور وارنا بلغارستان در سرزمین ماسه های طلایی (گلدن سندز) اقامت در هتل 5 ستاره ادمیرال در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 10 تیر ماه 95 با پرواز قشم ایر به سمت وارنا به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 17 تیر 95 از شهر وارنا به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم ایر،7 شب اقامت در هتل 5 ستاره با صبحانه، نهار، ترانسفر فرودگاهی، ویزا، بیمه، راهنما فارسی زبان، سیم کارت رایگان و 1 گشت شهری و خرید با نهار می باشد.
قیمت برای هر نفر 3 میلیون و 200 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور بلغارستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره تاریخچه بلغارستان
در خصوص تاریخچه بلغارستان گفتنی بسیار است. بلغارستان یکی از قدیمی ترین ایالات اروپا محسوب می شود و قدمت آن به سال ۶۸۱ قبل از میلاد بر می گردد و بیشتر جمعیت آن از جنوب دانوب و اطراف آن می باشند. قلمرو بلغارستان در مقدونیه توسط صرب ها مورد حمله قرار گرفت. آن ها تسلطی کوتاه مدت در این منطقه داشتند و در سال ۱۳۵۰ ترک های عثمانی وارد این سرزمین شدند و برای مدت ۴۰ سال این کشور تحت تسلط امپراطوری عثمانی بود. بعد از قیام ۱۸۷۶ نیروهای داوطلب بلغار با پشتیبانی روسیه ترک ها را شکست دادند و یک دولت مستقل ایجاد کردند. تا زمان جنگ جهانی اول فردیناند یکی از شخصیت های مهم در سیاست بلغارستان محسوب می شد.

تور بلغارستان هتل ادمیرال

تور بلغارستان هتل ادمیرال

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*