خانه | سایر | تور ایروان ارمنستان هتل نایری 27 دی 94
تور ایروان ارمنستان هتل نایری 27 دی 94
تور ایروان ارمنستان هتل نایری

تور ایروان ارمنستان هتل نایری 27 دی 94

تور ایروان ارمنستان هتل نایری

تور ایروان ارمنستان اقامت در هتل 3 ستاره نایری در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 23 دی 94 با پرواز ماهان به سمت ایروان به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 27 دی 94 از شهر ایروان به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان، 3 شب اقامت در هتل 3 ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و سیم کارت رایگان می باشد.
قیمت برای هر نفر 1 میلیون و 150 هزارتومان است.
درباره آب و هوای ارمنستان
در حدود ۹۰% از این کشور ۹۰۰ متر لاباتر از سطح دریا واقع شده است. روزهای تابستان گرم و خشک است اما شب ها دمای هوا کاهش پیدا می کند. زمستان ها سرد است و برف می بارد. بین ماه های مه تا ژوئن و سپتامبر تا اکتبر بهترین زمان برای سفر به این کشور است. در این دوره هوا معدل و مطبوع است.
درباره راهنمای سفر به ارمنستان
ارمنستان کشوری کوچک است اما دارای فرهنگی غنی می باشد. در تاریخ قرن بیستم این کشور با همسایه خود ، ترکیه دچار مشکلاتی شد. امروزه با سفر به این کشور می توانید از گنجینه های قرون وسطی آن دیدن کنید. شاید چندان استقبال گرمی از شما نشود. با این که این کشور دارای زیبایی های طبیعی بسیاری است اما تعداد گردشگر درآن کم است و این مسئله ممکن است کمی تعجب برانگیز باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور ارمنستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

تور ایروان ارمنستان هتل نایری

تور ایروان ارمنستان هتل نایری

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*