خانه | سایر | تور ایروان ارمنستان هتل ماریوت 14 بهمن 94
تور ایروان ارمنستان هتل ماریوت 14 بهمن 94
تور ایروان ارمنستان هتل ماریوت

تور ایروان ارمنستان هتل ماریوت 14 بهمن 94

تور ایروان ارمنستان هتل ماریوت

تور ایروان ارمنستان هتل ماریوت با اقامت در این هتل 5 ستاره در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 14 بهمن ۹۴ با پرواز ماهان به سمت ایروان به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 18 بهمن ۹۴ از شهر ایروان به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان و 4 شب اقامت در هتل 5 ستاره با صبحانه و ترانسفر فرودگاهی می باشد.
قیمت برای هر نفر 1 میلیون و 990 هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور ارمنستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره آب و هوای ارمنستان

در حدود ۹۰% از این کشور ۹۰۰ متر لاباتر از سطح دریا واقع شده است. روزهای تابستان گرم و خشک است اما شب ها دمای هوا کاهش پیدا می کند. زمستان ها سرد است و برف می بارد. بین ماه های مه تا ژوئن و سپتامبر تا اکتبر بهترین زمان برای سفر به این کشور است. در این دوره هوا معدل و مطبوع است.

درباره تاریخچه ارمنستان

قبل از آن که ارمنستان در سال ۱۱۴ قبل از میلاد به امپراطوری روم ملحق شود، امپراطوری ارمنستان از دریای خزر در شرق تا دریای مدیترانه درغرب امتداد داشت. ارمنستان اولین کشوری بود که در قرن پنجم مسیحیت را پذیرفت و الفبایی که در آن زمان در کلیساها استفاده می شد امروزه هم توسعه یافته و استفاده می شود. متحد شدن ارمنستان با امپراطوری سلجوقی ترکی منجر به شروع موج اول مهاجرت و آغاز دیاسپورای ارمنی بود.

تور ایروان ارمنستان هتل ماریوت

تور ایروان ارمنستان هتل ماریوت

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*