خانه | تور ترکیبی | تور ایتالیا ویژه اکسپو هتل 4 ستاره 24 مهر 94
تور ایتالیا ویژه اکسپو هتل 4 ستاره 24 مهر 94
تور ترکیبی ایتالیا هتل 4 ستاره

تور ایتالیا ویژه اکسپو هتل 4 ستاره 24 مهر 94

تور ایتالیا ویژه اکسپو هتل 4 ستاره

تور ایتالیا اقامت در هتل ۴ ستاره در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 24 مهر ماه با پرواز ایران ایر به سمت رم به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 30 مهر ماه از شهر میلان به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر، 2 شب اقامت در میلان، 1 شب فلورانس، 2 شب رم، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و ویزای شینگن می باشد، مدارک جهت ثبت نام در تور: گواهی اشتغال به کار یا سند مالکیت، پرینت بانکی، سند مالکیت
قیمت به ازای هر نفر 6 میلیون و 900 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور اسپانیا و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

شماره تماس سپید گشت 02188808118
درباره سفر به ایتالیا
برای هر کسی که به گردش و سفر علاقه دارد، همیشه سفر به ایتالیا شور و شوق خاصی را ایجاد می کند. با وجود تعریف و ستایش‌های پی‌ در پی‌ درباره کشور ایتالیا باید یگوییم که این سفر می تواند جز اتفاقات نادر و به یاد ماندنی در زندگی‌ شما باشد (مانند یک روز فوق‌العاده‌ در اولین روز بهار و یا قدرت عشق اول) این خاطره به ندرت در زندگی‌ هر شخص اتفاق می افتد. در مکان های کمی‌ پیش میاید که شما بدون زحمت تاریخ، هنر، مد، و غذاهای دلچسب را در کنار هم داشته باشید. در این کشور شما می توانید از جزایر آفتابی، آسمان آبی‌، دریاچه یخبندان شمال، آتشفشان آتشین جنوب، چرخ زدن در تاکستان ها، چشم انداز شهری، و تعداد بیشترین بنادر تاریخی که یونسکو ثبت کرده است، دیدن کنید. جاهای کمی‌ در دنیا چنین تنوع بالایی در اختیار مسافران و گردشگران قرار داده است که باعث شده تنها تعداد کمی‌ از توریست ها بدون میل به بازگشت آنجا را ترک کنند. شاید بسیار نادر باشد!

تور ترکیبی ایتالیا هتل 4 ستاره

تور ترکیبی ایتالیا هتل 4 ستاره

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*