خانه | سایر | تور استرالیا هتل 4 ستاره 7 خرداد 95
تور استرالیا هتل 4 ستاره 7 خرداد 95
تاریخچه استرالیا

تور استرالیا هتل 4 ستاره 7 خرداد 95

تور استرالیا هتل 4 ستاره

تور استرالیا، 11 شب اقامت در هتل های ۴ ستاره تاپ در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 7 خرداد 95 با پرواز امارات به سمت ملبورن به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 18 خرداد 95 از شهر سیدنی به سمت تهران به صورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز امارات، 11 شب اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه (3 شب ملبورن، 3 شب گلدکست و 5 شب سیدنی)، بیمه مسافرتی پرداخت تمام هزینه های رفت و برگشت فرودگاهی با اتوبوس های توریستی.
قیمت برای هر نفر 4 میلیون و 490 هزارتومان + 3990 دلار است.

در صورت تغییر نرخ ارز قیمت تور قابل تغییر است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره استرالیا ، تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.سپید گشت  ۸۸۸۰۸۱۱۸

کاشفان اروپایی متعددی به استرالیا آمده اند. یک مرد هلندی به نام Willem Janszoon اولین خارجی بود که در سال 1606 در خاک استرالیا فرود آمد. معروف ترین این کاشفان Abel Tasman هلندی بود که که در سال 1642 برای اولین بار جزیره ی بزرگ سواحل جنوبی استرالیا را کشف کرد. نام امروزی این جزیره Tasmania. است.کاپیتان James Cook در سال 1770 در حخلیج Botany فرود آمد و سرنوشت این سرزمین رابرای همیشه تغییر داد. زمانی که او و مردانش وارد خاک استرالیا شدند ، با یک شیوه ی زندگی بومی که به 40000 سال پیش باز می گشت مواجه شدند. Arthur Phillipاولین فرمانداری بود که دستور به ایجاد روابط مثبت با مردم محلی داد. اگر چه با وجود کینه توزی ها و سوظن هااین بیش از حد خوش بینانه بود. اولین مهاجران اروپایی با بی رحمی با این جمعیت بومی رفتار می کردند که باعث سیاست های نژادپرستانه و بی رحمانه از طرف دولت های دیگر شد. هنوز هم تنش هایی بین استرالیا و حافظان شیوه ی زندگی بومی وجود دارد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره استرالیا ، تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت  ۸۸۸۰۸۱۱۸

تاریخچه استرالیا

تور استرالیا