خانه | کشورهای غیر شنگن | تور گرجستان | تورگرجستان هتل وایت هاوس 3 فروردین 95
تورگرجستان هتل وایت هاوس 3 فروردین 95
تورگرجستان هتل وایت هاوس

تورگرجستان هتل وایت هاوس 3 فروردین 95

تورگرجستان هتل وایت هاوس 3 فروردین 95

تور تفلیس گرجستان با اقامت در هتل 3 ستاره تاپ وایت هاوس در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 3 فروردین 95 با پرواز آتا به سمت تفلیس به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 6 فروردین 95 از شهر تفلیس به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: ویزای الکترونیکی گرجستان، بلیط رفت و برگشت با پرواز آتا، 4 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و محلی، بیمه مسافرتی می باشد.
قیمت برای هر نفر 1 میلیون و 695 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور گرجستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره تاریخچه گرجستان
تاریخ گرجستان همواره صحنه ی مداوم مبارزه برای بقا در برابر تجاوز همسایگان قدرتمند بوده است. قدرت و نفوذ گرجستان در اواخر قرن ۱۲ و اوایل قرن ۱۳ تحت سلطنت ملکه Tamar به اوج رسید. و حمله ی مغولان این عصر طلایی را به پایان رساند. پادشاه Erekle دوم در اواخر قرن ۱۸ با کاترین کبیر متحد شد اما خاندان سلطنتی در سال ۱۸۰۱ توسط روس ها سرنگون شد. گرجستان از سال ۱۹۱۸ تا زمان حمله ی ارتش سرخ استقلال از دست رفته خود را به دست اورد. اگرچه رهبر روس ها Joseph Stalin خود یک گرجستانی الاصل بود.

تورگرجستان هتل وایت هاوس

تورگرجستان هتل وایت هاوس

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*