خانه | سایر | تورارمنستان ایروان هتل سیلاچی 26 اردیبهشت 95
تورارمنستان ایروان هتل سیلاچی 26 اردیبهشت 95
تور ایروان ارمنستان هتل سیلاچی

تورارمنستان ایروان هتل سیلاچی 26 اردیبهشت 95

تورارمنستان ایروان هتل سیلاچی

تور ایروان ارمنستان اقامت در هتل ۳ ستاره سیلاچی در نظر گرفته شده است. این تور در تاریخ 26اردیبهشت 95 با پرواز ماهان به سمت ایروان به صورت مستقیم بوده و در تاریخ 31 اردیبهشت 95 از شهر ایروان به سمت تهران بصورت مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدماتی همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر، 3 شب اقامت در هتل ۳ ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت برای هر نفر 1 میلیون و 390 هزارتومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره تور ارمنستان و تور اروپا با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره تاریخچه ارمنستان
قبل از آن که ارمنستان در سال ۱۱۴ قبل از میلاد به امپراطوری روم ملحق شود، امپراطوری ارمنستان از دریای خزر در شرق تا دریای مدیترانه درغرب امتداد داشت. ارمنستان اولین کشوری بود که در قرن پنجم مسیحیت را پذیرفت و الفبایی که در آن زمان در کلیساها استفاده می شد امروزه هم توسعه یافته و استفاده می شود. متحد شدن ارمنستان با امپراطوری سلجوقی ترکی منجر به شروع موج اول مهاجرت و آغاز دیاسپورای ارمنی بود.
راهنمای سفر به ارمنستان
ارمنستان کشوری کوچک است اما دارای فرهنگی غنی می باشد. در تاریخ قرن بیستم این کشور با همسایه خود ، ترکیه دچار مشکلاتی شد. امروزه با سفر به این کشور می توانید از گنجینه های قرون وسطی آن دیدن کنید. شاید چندان استقبال گرمی از شما نشود. با این که این کشور دارای زیبایی های طبیعی بسیاری است اما تعداد گردشگر درآن کم است و این مسئله ممکن است کمی تعجب برانگیز باشد.

تور ایروان ارمنستان هتل سیلاچی

تور ایروان ارمنستان هتل سیلاچی

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*