تفریحات در صوفیه
تفریحات در صوفیه

تفریحات در صوفیه

تفریحات در صوفیه

بازدید از کلیساها، آبشارها و کوهستان Vitosha

تنها با 30 دقیقه رانندگی می توان به کوهستان زیبای Vitosha در خارج از شهر صوفیه رفت. برای بازدید از جاذبه‌های شهر می توان به تورهای گردشگری ملحق شد. Green تور یکی از این تورها می باشد که سفر های یک روزه برگزار می‌کند.

خرید در بازارهای محلی

بازار Zhenski ( بازار زنان) برای سال‌ها یکی ازبزرگترین و شلوغ‌ترین بازارها بوده است. انواع میوه و سبزیجات تازه، گوشت و پنیر ، آجیل و میوه‌های خشک شده وشیرینی و دسرهای خانگی در این بازار به فروش می‌رسد.

تفریحات در صوفیه

تفریحات در صوفیه

بازدید و خرید اشیاء تاریخی از بازار عتیقه

خارج از کلیسای Aleksander Nevsski یک بازار عتیقه فروشی وجود دارد که اشیا قدیمی و جنگی در آن به فروش می رسد. اگرچه به دلیل پایین بودن قیمت ها نمی تواند از اصل و یا فرع بودن این اجناس اطمینان کامل پیدا کرد. اما بازدید ازآن برای علاقه مندان خالی از لطف نخواهد بود.

 

تماشای مسابقه ی فوتبال Levski صوفیه

اگر چه تیم محبوب Levski نتوانسته اخیرا موفقیتی کسب کند اما تماشای مسابقه ی فوتبال آن ها هیجانی خواهد بود. استادیوم Georgi Asparuhov فقط 10 دقیقه تا کلیسای جامع Aleksander فاصله دارد.

تفریحات در صوفیه

تفریحات در صوفیه

شرکت در کلاس های تانگو

کلاس های تانگو در دو رده ی ابتدایی و پیشرفته برگزار می شود. اگرچه سخت گیری برای مبتدیان بیشتر است. کسانی که می خواهند در کلای های ابتدایی و غیر پیشرفته شرکت کنند باید از قبل کلاس خود را رزو کرده باشند.

پل عشاق صوفیه

این پل مکانی است که بسیاری از جوانان و عشاق صوفیه در آن جمع می شوند واز مناظر زیبای صوفیه لذت می برند. این پل عابر پیاده در یکی از جاده های اصلی صوفیه واقع شده و مشرف به کوهستان Vitosha می باشد. در این منطقه یک گالری هنری هم برگزار می شود.

اسکی در صوفیه

در طول ماه های زسمتان بیشتر مردم محلی صوفیه برای اسکی به کوهستان Vitosha می روند. چوب اسکی و امکانات کورد نیا را می توان از دکه های موجود درمنطقه تهیه کرد.

حمام کردن در چشمه های آب معدنی صوفیه

در 30 کیلومتری صوفیه در Belchin Banya یک چشمه ی آب معدنی وجود دارد که گفته می شود آب آن دارای خواص التیام بخش برای دردهای مفاصل می باشد. این منطقه دارای حمام های عمومی و استخر های در فضای باز برای فصل تابستان می باشد. اگر می خواهید شب را د راین منطقه بگذرانید می توان در هتل Belchin Garden اتاق رزرو کنید.

بازدید از باغ و کاخ Vrana

می توان در بعد از ظهر یک روز تابستانی برای بازدید از این باغ 400 هکتاری و کاخ آن که درمرکز صوفیه واقع شده است رفت. این کاخ بخشی از کاخ سلطنتی بوده و تزار ها در ان زندگی کرده اند.

تفریحات در صوفیه

تفریحات در صوفیه

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور بلغارستان ، تور بلغارستان و تور اروپا با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*