خانه | اطلاعات کشورها | آب و هوا | آب و هوای دانمارک
آب و هوای دانمارک
آب و هوای دانمارک

آب و هوای دانمارک

آب و هوای دانمارک

بهترین زمان برای سفر به دانمارک در فصل تابستان بین ماه های ژوئن تا آگوست است. زمستان (دسامبر تا مارس) معمولا هوا مرطوب و سرد است اما پاییز و بهار آب و هوای معتدلی دارد. جزایر فارو تحت تاثیر جریان هوای گرم از خلیج هستند و آب و هوای معتدلی دارند. زمستان ابری و گرم و مرطوب است و تابستان خنک و آفتابی.

آب و هوای دانمارک

آب و هوای دانمارک

جغرافیا

دانمارک کوچکترین کشور اسکاندیناوی است که متشکل است از شبه جزیره ی Jutland و شمال آلمان و بیش از 400 جزیره ی کوچک و بزرگ که برخی از آن ها قابل سکونت هستند. این کشور دارای مناظر طبیعی زیبایی از جمله جنگل های راش و دریاچه های بزرگ و کوچک هم می باشد. جزایر فارو و گرینلند هم تحت حاکمیت پادشاهی دانمارک هستند.

آب و هوای دانمارک

آب و هوای دانمارک

جزایر فارو مجموعه ای از 18 جزیره در شمال آتلانتیک هستند که حدود 49,947 نفر جمعیت دارند قدمت این جزایر به دوره ی وایکینگ ها باز می گردد. ماهیگیری و پرورش گوسفند از مهم ترین شغل ها در این منطقه هستند. Tórshavn پایتخت فارو است که از کپنهاگ پرواز مستقیم برای این منطقه وجود دارد. در فصل تابستان از Aberdeen و Glasgow هم برای این منطقه پرواز مستقیم وجود دارد.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور دانمارک ، اروپا و تور اروپا با ما تماس بگیرید.

شماره تماس سپید گشت 02188808118

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*